Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP plz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Finoman szolva atlettem rantva??

Na szoval, mar tobb mint fel eve chatelunk, nagyon jol elvoltunk,

igazan kulonleges lany, soha nem talalkoztam meg hasonloval sem,

jol eltudtunk beszelgetni, minden nap beszeltunk, mondta is, hogy

neki az ilyen kaliberu pasik jonnek be, mint en ( Nagy dromedar allat vagyok :(

az atlagosnal "egy" kicsit nagyobb, mackos pasi... ) Meg, hogy kao nagyon jo ember vagyok

jo szivem van stb. Meg mondja, hogy mas pasira nem is tudna ranezni...

De en tenyleg Szeretem, megszerettem. Tegnap nezem facebookot es lattam, hogy kapcsolatban

parja xy. akkor megallt bennem az ütő...

Egyebkent meg nem volt baratnom, de vele jol alakultak a dolgok.

Gondolkodtam azon is, hogy bevekszem a kadba es beledobom a hajszaritot, aztan szia,

pont most 4-5 napja vetett veget az eletenek egy hasonlo koru gyerek, mint en, gyanitom hasonlo okok miatt..

de nem tudom, hogy megeri e. :S

Sztetek varjak meg ra? Talan lehet meg valami?

Mert hat elvileg a remeny hal meg utoljara, illetve a Turelem keseru, de gyumolcse edes...:S

Ezt irtam neki is, mielott kiderultek a dolgok es irta, hogy ez nagyon edes lessz :)

Na errol ennyit :S


2010. jún. 23. 10:14
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Kerdezo vagyok, elfelejtettem odairni, hogy en 18/f ő pedig 15/l
2010. jún. 23. 10:15
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szegény:(((

Akkor most konkrétan nem mondta meg, hogy van barátja?Csak neten keresztül ismered, vagy már találkoztatok is?

Mond meg neki, hogy ne szórakozzon veled.



17/L

2010. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Hmmmm

Hány éves vagy?

És igen - ez a lány konkrétan kijelentette hogy van barátja? vagy csak facebookot lested meg? bár az utolsó mondatodból arra következtetek hogy bevallotta neked

22F Bob

2010. jún. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Jajj bocs az első bejegyzésed nem olvastam el :$

22F

2010. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy férre értetted a dolgokat és csak barátként mondott ilyeneket...De ha nem kérdezd meg bátran hogy"Amúgy van barátod??"ha azt mondja hogy"Igen!!" akkor csak barátként nézrád de ha azt mondja "Nincs!!"akkor átejtett!!VIGYÁZNI KELL AZ ILYEN CSAJSZIKKAL máskor tudj meg a lányról több mindent és aztán gondolj töbre!!!De azért ne legyél öngyilkos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Így ahogy elmesélted a dolgokat én arra következtetek hogy ez a lány azért nem mondta el neked hogy van valakije hogy nehogy elveszítsen téged vagy az aktuális barátját - így olyan lánynak tűnik akinek csak kell valaki nehogy egyedül maradjon - és csak akkor hagyná el a mostani párját ha talált egy jobbat - érted - ladát - bmw-re..

Én onnantól kezdve - ha a helyedben lennék - megtudtam volna hogy van barátja - magasról tennék a lányra - mert ez egy hatalmas nagy csalódás - kiábrándulás - már hazudott neked, titkolózott pedig még nem is vagytok együtt - mi lenne ha elhagyná és összejönne veled? Majd idővel veled is eljátszaná ezt?

Akkor mégjobban összetörne -

Lány miatt énis akartam már öngyilkos lenni - a nyomát egy életen át magamon hordom - azóta volt több kapcsolatom - több csalódásom..

De végre 2 hónapja megtaláltam azt a lányt akivel kiegészítjük egymást - az élet egy nagy küzdelem - Van akinek könnyen jönnek a dolgok de az a "gyümölcsét" igazán sose tudja értékelni - kitartás koma

22F Bob

2010. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Figyelj, ezért még nem éri meg öngyilkosnak lenni, elhiszem, hogy megszeretted, de majd jön más (tudom most könnyű ezt mondanom, de így is lesz) akit úgyanúgy meg fogsz tudni szeretni, és ő is téged. Fiatal vagy még, nem futhatsz el az élet elől. Még rengeteg barátnőd lehet és szerintem lesz is. Ne foglalkozz ezzel a csajjal, és ha legközelebb neten ismerkedsz találkozzatok élőben minél hamarabb, mert úgy kiderülnek a dolgok egy idő után...

Sok sikert!;)

18/L

2010. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam, vegul megmondta, elvileg tegnap jottek ossze, de idezem az sms-t is amit irt: "Sajnalom, mar most banom, amit par oraja tettem. Utolso vagyok, Latod?! Szanalom. Nem erdemellek meg.

a Kovetkezo: Sajnalom, En basztam el. De a baratnoim szerint is nem mukodott volna a kapcsolat, meg szerintem se. Bocsanat, Sajnalom!


- Es az hogy Szeretlek, nem volt kamu, Ha mast nem is, akkor ezt az egyet hidd el nekem, kerlek.


Meg hasonlok van meg. Szoval nem tudom, de ha ebbol valami is igaz lenne, akkor nem jott volna ossze massal..



Igen, sajnos meg csak msn-en, volt webkam is, de nem igazan akart ossze jonni a talalka... 2x - 3x igerte, hogy eljon, de valami "kozbe jott" Meg En amugy is egy felenk tipus vagyok, nem kicsit, nagyon.. :S

2010. jún. 23. 10:31
 9/23 anonim ***** válasza:

Énis félénk voltam - de mára teljesen kihalt belőlem - csak kis ösztönzés kell neked.

Annyira kamu ez a sok szöveg amti a csaj írt - engem is bactak már át ennyire. sőt jobban is:


Milyen messze laktok egymástól?

22F Bob

2010. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

ELoszor irtam neki, hogy Hali, Hat gratulalok!

Utanna irja, hogy Nem tudok mit mondani. ELeg hulyeseg, ma lettel atbaszva, bar csak ma ne keltem volna fel. De ugy sem lett volna normalis kapcsolat a mienk, ez a gyenge mondat vigasztal.

2010. jún. 23. 10:37
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!