Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP plz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Finoman szolva atlettem rantva??

Na szoval, mar tobb mint fel eve chatelunk, nagyon jol elvoltunk,

igazan kulonleges lany, soha nem talalkoztam meg hasonloval sem,

jol eltudtunk beszelgetni, minden nap beszeltunk, mondta is, hogy

neki az ilyen kaliberu pasik jonnek be, mint en ( Nagy dromedar allat vagyok :(

az atlagosnal "egy" kicsit nagyobb, mackos pasi... ) Meg, hogy kao nagyon jo ember vagyok

jo szivem van stb. Meg mondja, hogy mas pasira nem is tudna ranezni...

De en tenyleg Szeretem, megszerettem. Tegnap nezem facebookot es lattam, hogy kapcsolatban

parja xy. akkor megallt bennem az ütő...

Egyebkent meg nem volt baratnom, de vele jol alakultak a dolgok.

Gondolkodtam azon is, hogy bevekszem a kadba es beledobom a hajszaritot, aztan szia,

pont most 4-5 napja vetett veget az eletenek egy hasonlo koru gyerek, mint en, gyanitom hasonlo okok miatt..

de nem tudom, hogy megeri e. :S

Sztetek varjak meg ra? Talan lehet meg valami?

Mert hat elvileg a remeny hal meg utoljara, illetve a Turelem keseru, de gyumolcse edes...:S

Ezt irtam neki is, mielott kiderultek a dolgok es irta, hogy ez nagyon edes lessz :)

Na errol ennyit :S


2010. jún. 23. 10:14
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Igen az onbizalmam, az egyenlo a 0-al, foleg ezek utan, mert eddig csak csalodtam.

Kb 40, max 50 km-re, de az nem gond, siman meglehetne oldani. :S

2010. jún. 23. 10:38
 12/23 anonim ***** válasza:
Figyelj! Én is voltam hasonló szituációban,mint Te,csak én lány vagyok. Ugyanez a történet,de ott én nem mertem elmenni a találkozóra,mert féltem,bármennyire is ismertem,és a srácnak is lett barátnője,később nekem is. Ne add fel!
2010. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

első dologként ne haragudj ezt mondom, töröld le az msn-t nem viccelek. Sokak életét tette tönkre, hagyd a fenébe. Mozdulj ki bringázz, szaladj, légy friss levegőn, ne töltsd az időt 18 évesen msn előtt. Itt a nyár kereshetsz valami munkát is, hidd el ennyi idősen lányért öngyilkosság... ne már, jó ? Nem vagy buta, sem tökkelütött ahogy olvasom, csak bebeszéled magadnak, ennyi. Ébredj fel egy kicsit és légy férfi, lassan ideje lenne.

Másik dolog, ne gyerekekkel próbálj ismerkedni, ezek ilyen olyan ma eggyel vagyok holnap mással.

2010. jún. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Ennek a csajnak nem te kellettél - hanem egy valaki.

Sajnálom de lépj tovább -


Mik a hobbijaid? mivel töltöd szabadidődet? minden részletet írj le - még ha cikinek érzed akkoris - úgyis anonym oldal :)

22F Bob

2010. jún. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy van benne valami, hogy deletezni kellene az msn-t, mert eddig semmi haszon nem volt belole, sőőt! :S Es nincs miert haragudnom, mert full igazad van!


Oszinten nem sok hobbim van, regebben kosarkaztam, asztali tenisz, de mostanaban szinte csak gep elott ulok, ami eleg szanalmas dolog egy 18 eves gyerektol. Mondjuk szoktam fozocskezni, sutkerezni, ha ez hobbinak szamit :).

De mint mondta, enyhen szolva nagyobb darabka vagyok az atlagosnal, es nem igazan szeretek jarni sehova sem,mert nem erzem jol magam, szinte csak hozzam jarnak minden nap haverok, es itt lazulunk, de en ritkan mozdulok ki, ami eleg nagy baj. :S


Igen, en is gondoltam mar arra, hogy csak unalom uzonek voltam jo, es vegig csak oltotta a fejem, mert volt, hogy reggel fel 7 ig is chateltunk, meg ugy tunt, hogy minden rendben.


Meg tegnap egesz ejjel hivogatott, miutan kiderult a dolog, mert kao akar valamit mondani,de nem vettem fel a telefont, ugy sem tudtam volna mit mondani neki, nem voltam olyan lelki allapotban, meg ki tudja, lehet hogy a kegyelem dofest akarta megadni. fogalmam sincs.

Tenyleg elkell felejteni, de nem olyan egyszeru, ezek utan nem tudom, hogy mi lessz, de azert van annyi eszem, hogy az ongyilkossagot mellozzem!

2010. jún. 23. 10:51
 16/23 anonim ***** válasza:

18 évesen gép előtt nem szánalom :) Az is hobbi csak egész egyszerűen nem mész lerészegedni minden hétvégén - és az hogy nem jársz el szórakozni mindig nem vagy vele egyedül.


16-20 éves koromig nonstop wowoztam, mellette még lazán éltem az életem - van sok hobbim - de a folyamatos csalódások miatt a gépet választottam, wowon szereztem haverokat akikkel jól elvoltam, néha összeültünk sörözni - többször is abbahagytam - akkor mindig csajoztam - de annyira volt jó hogy csalódjak egy marha nagyot - pasi létemre milyen szánalom már hogy volt 7 kapcsolatom és mind a 7x én szakítottam a csajokkal....

Most végre van egy értelems bnőm - diploma híján tervezői munkát csinálok - sikeres vagyok minden téren - és a sok csalódás ami eddig ért - most úgyérzem mindennek így kellett történnie - és semmit se bánok utólad mert minden csalódás tanított nemek valami hasznosat - próbáld meg átgondolni ezt ami történt veled és akármilyen rossz is a helyzet próbáld meg levonni belőle a pozitiv dolgokat -


Mint pl - legyél kicsit kevésbé túlbuzgó - mert ahogy írtad hajnalokig beszéltél vele - biztos full rendes voltál vele - nem azt mondom hogy változz meg - csak ne kényeztesd halálra a csajokat -- nekik is kell kihívás - meghóditan egy pasit.

Javasolni most így hirtelen nemtudok semmit - találj magadnak olyan elfoglaltságot amit szeretsz csinálni - elősör szeress élni egyedül is - ismerkedj csajokkal de ne kapcsolat céljából. És amikor már egyedül is szeretsz élni - akkor kezdj el randizni olyan lánnyal aki igazán szimpatikus neked.

Mert ha most sza rul érzed magad akkor ez kiüt rajtad és egy lány sose akarna veled játni ha az van a homokodra írva hogy nem vagy egy jó parti.. Szeress élni - legyél pozitív - rajtam a pozitív hozzáállás sokat segített. A car dolgokban is próbáld meg a jót látni. Mosolyogj sokat, amikor én ezt elkezdtem, egyből feltűnt hogy az emberek észrevesznmek az utcán, flörtölgettem csajokkal - jót tett a lelkemnek :)

Mindenre van megoldás - kitartás

Bocsi - hosszú lett

22F Bob

2010. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

hasonlítunk, én is szeretek főzni, meg sütni, igaz én dolgozom, meg egyetemre járok, kettő mellett másegyébre nem jut időm.

De figyelj, valami elfoglaltságot keress, legalább lessz egy életcélod és sokkal könnyebben veszel mindent. Gép előtt is lehet hasznosat csinálni, de lehetőleg ne képernyő előtt ülj egész nap.

Faterom mondta régebb, ha unatkozól áss egy gödröt és temesd vissza, szóval valamit minden képp gondolj ki.

Írod, nagy darab vagy, na és ? attól mehetsz nyugodtan, én se vagyok kicsike, jól érzem magam így, mások is elfogadnak akkor meg, hogy van akinek nem tetszem vagy valami, hát Istenem elég nagy a világ férjen el, s hanem lógassa le a lábát.

A csajt meg elfelejteni de gyorsan, mert az ilyenekből csak bánat és szomorúság származik.

Fel a fejjel.

2010. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Az alap probléma ott kezdődik, hogy cseten ismerkedsz. Ismerkedni élőben kell.

Persze, hogy könnyen átvágnak. Örülj neki, hogy egyáltalán lány volt, akivel beszélgettél.

2010. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Neked legalabb volt csajod, de En 18 eves vagyok, es meg 1x sem, szerintem ez a szanalom, vagy nem, nezo pont kerdese. Velem az a legnagyobb gond, hogy leblokkolok, igy msn-en minden siman megy, de ha arra kerulne a sor, hogy talalkozzunk, akkor jon a blocked :D Valahonnan onbizalomra kellene szert tennem, es talan minden siman menne.

Am lehet, hogy igazad van, hogy elobb szeressek egyedul elni, es csak utanna probalkozzak a randizassal, mert igy valoban semmi ertelme az egesznek!

Igen full kedves voltam vele, fojton a kedvebe probaltam jarni, meg a Love Storyt is leszedtem, hogy majd megnezzuk, mondta, hogy nehogy megnezzem egyedul majd 2en. :D

Lehet, hogy nem kell kedvesnek lenni, meg erzelgosnek? Ahogy elnezem a csajok, fojton a bunko, retardalt, nagykepu pasikat reszesitik elonyben! ( tisztelet a kivetelnek )

Jo lett volna vele beszelni az este, de nem volt erom felvenni a telefont, pedig a hangja is erdekelne, habar ugysem szamit mar, nagyon ugy nez ki, hogy ez a vonat

elment, jo messzire! De egyszer eljon az en idom is, ha Isten is ugy akarja :)

Talan meg az is a bajom, illetve azert nincs onbizalmam, mert minden banatom,csalodasom,gondjaim magamba fojtom, nem beszelem meg senkivel sem, csak eszem magam, es ez igy nem igazan koser.. De igyekszem! :)


Hat igen, valamivel lekell foglalnom magam, celokat kituzni, es nem enni magam, mert annal roszabb... Megprobalom lekotni magam, atgondolni a dolgokat es elfelejteni, de nagyon nehez, mivel mar msn-en keresztul beleszerettem fel ev utan, szoval... Naiv allat vagyok, ennyi...


Egyebkent koszi mindenkinek a valaszt, halas vagyok! :)

2010. jún. 23. 11:27
 20/23 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Igen, ha te a lovestorys típus vagy, akkor csak ari/cuki maradsz. Az a csaj meg csak szórakozott veled, amolyan egónövelő voltál neki. Soha ne öntsd ki a lelked teljesen egy nőnek. Kiismer, megun és szenvedni fogsz. Rosszabb esetben pedig szórakázik veled.

Dobj meg egy levéllel, ha van kedved dumálni erről, mesélek neked egykét érdekes történetet...

2010. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!