Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet a barátomnak?

Figyelt kérdés

A pasimbak van valami "betegsége". Ő azt mondja ez vele született, igazából nem is betegség, és most 1.5 éve jött neki elő. Nem külső, vagyis látható dolog, inkább belső. Azt mondta, hogy már észre kellett volna vennem, de nem tudom igazából, hogy mi lehet, mert nagyon keveset vagyunk együtt. Azt mondta, hogy jobb, amíg nem tudom, de ne gondoljak semmi rosszra... Szerintetek mi lehet ez, vagy valamilyen hasonló problémát nem tudtok?

Előre is köszi a válaszokat:)


2010. jún. 20. 22:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%

Vicces hogy mindenki azt mondja kapcsolat alapja az öszinteség... de azért egy kis füllentés belefér:DDD


dr.b.23F

2010. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

miért?ha nekem lenne valami bajom akkor biztos,hogy elmondanám a páromnak,elvégre lelki társnak kellene,hogy legyünk. ja bocs már nem ilyen világban élünk itt már az érzelmek nem számítanak,már akinek.:D

egyébként ha nem akarod nyaggatni, akkor ne iskérdezd tőle többet.majd elmondja ha akarja, de úgy őszintén elég gyerekes viselkedés ez tőle.ha te nem tudod kitalálni,akkor hogy jöjjél rá, ha még hozzá ritkán i s találkoztok?szóval nem értem ezt de mindegy.

2010. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%

23:15


nem. van, amit nem kell megosztani. ez speciel a lányt is érintheti és minél tovább titkolja, annál nagyobb jelentősége lesz a lány szemében, pedig valószínűleg semmi komoly. gyerekes hülyeség valamit így lebegtetni. ennyi...

2010. jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Lehet ténylg csak egy kis hülyeség, de nagyon aggódom miatta. Most egy kicsit hagyom ezt a témát, hátha észreveszem, mi lehet, ha nem akkor meg elmondja. Nem akarom most ezzel bosszantani, ha akkora lenne a gond, azt hiszem már mondta volna:) Köszi a válaszokat!
2010. jún. 20. 23:32
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
nálam még a kis füllentés se fér bele.. akkor az nem is kapcs. :S
2010. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Depresszió?
2010. jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!