Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak az a baja velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak az a baja velem hogy nem mutatom ki eléggé hogy szeretem, pedig imádom. Csak nem vok ez a bújos tipus! Mit csináljak? Mert elveszteni meg nem akarom!

Figyelt kérdés
Barátomat nagyon szeretem...egyszer majdnem szakítottunk és akkor egész éjszaka csak sírtam de nagyon, és kegyetlen rossz volt...aztán mégsem lett vége mert megbeszéltük a dolgokat! De arra panaszkodik,hogy nem vagyok elég bújos meg nem mutatom ki,hogy szeretem,pedig ez nem igaz,és azt is kicsit gáznak tartom már hogy ismerem jópár éve (régebben is jártunk) de most lesz szept.8.-án hogy 2 hónapja megint együtt vagyunk...és ő leszeretne már feküdni velem de én még félek...vagy nem tom...petting volt...de az is csak lightosan!mit csináljak hogy bátrabb és bújosabb legyek?vagy hogy mutathatom ki neki hogy nagyon szeretem?
2008. szept. 5. 19:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtetem leírni hogy én is és ő is 16 évesek vagyunk!
2008. szept. 5. 19:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap után nem kötelező lefeküdni.

Ahogy tudod, mutasd ki, hogy szereted őt - de ne erőszakold meg magad: ha neked nem stílusod az odabújás (ami pedig nagyon kellemes!) - akkor ne erőltesd.

Viszont kicsit jobban hagyjad neki, ha ő szereti... és először inkább a pettingben engedj többet.

2008. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tegyél magadnak és a női nemnek egy szívességet és beszélgess a barátoddal. Erről is, meg szex közben is, hogy neked mi hogyan jó, egy 16 éves átlagkölök az ég világon semmit nem tud a szexről. Mindenképpen pettingeljetek többször, irányítsd, segítsd hogy hogy jó neked. Óvszert használjatok.


Ahogy az előttem szóló gyönyörűen megfogalmazta: ne erőszakold meg magad. Nem kell bújni hozzá ha neked nem esik jól és nem kell lefeküdni vele ha nem akarsz. Szeretkezni jó, de ha nem segítesz neki, nem tudod elengedni magad akkor neked rossz lesz.

2008. szept. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

33-éves vagyok és ugyanez a helyzet. A párom mindig igényelné a törődést, a simogatást, de én sem vagyok egy bújós fajta. Elég sokat is balhézunk emiatt, mert én nem szeretem stb. Pedig ez nem igaz. A jobb kezemet odaadnám érte, amivel írok, simogatok, rajzolok, stb.

Egy szép napon erőt vettem magamon és elgondolkodtam. Ha neki a testi kontaktus ennyire fontos, akkor legyen.

Megerőszakoltam a saját tudatomat. Tudatosan érintettem, bújtam. Akkor is, ha nem esett jól nekem, mert nem vágytam rá.

De így legalább megkapott mindent és a puffogást is befejezte.

2008. szept. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

igyekszem akkor én is megváltozni!!!

2008. szept. 6. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!