Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja a "barátomnak"?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elhagyott, most néhány hónap után eljött hozzám. Én még mindig szeretem őt. Azt mondta nem akar visszajönni hozzám, van új barátnője, akivel nagyonboldog, de havonta 1x eljön hozzám, és együtt leszük, szeretkezhetünk. Most akkor szeret még valamennyire? Akkor miért nem jön vissza? Vagy az új barátnőjét szereti? De akkor miért jár hozzám?
2009. okt. 10. 22:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert idióta vagy, ha hagyod!
2009. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

ő senkit sem szeret :'D

kicsit szánalmas,amit művel... én szólnék helyedbe a csajnak,h. mit művel a barátja.gondolj bele,ha téged megcsalna így vlki és nem szólnának,te meg boldogan ölelnéd át a barátodat miután hazaért :S :S szörnyű

honnan tudod,h. boldog vele? nem tudom kivenni,h. vajon akarhat-e tőled valamit ( kétlem,mert akkor szakítana a bnőjével és nem du*ni járna el hozzád ) viszont a mostanit kihasználja..veled együtt :S ne foglalkozz vele

2009. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Mert megteheti.
2009. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor veled jart az elozohoz jart vissza.Szanalmas
2009. okt. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Mikor velem járt nem járt az előzőhöz, mert én voltam az első.

Igazából akkor nektek is az a véleményetek, hogy hiába mondja hogy húú de boldog az új barátnőjével, ez nagy hülyeség...

Am nem kimondottan csak azért jár hozzám. Csak úgy együtt lenni is meg minden.

Sajnos én nem ismerem azt a lányt, nem tudok neki mondani semmit.

2009. okt. 10. 23:08
 6/19 A kérdező kommentje:
És csak azért kérdeztem, mert hátha van más magyarázata is, hogy ilyen. Mert én nagyon sok éve ismerem (már lassan 20) és ő nem ilyen, ezért nem tudom most mi baja...
2009. okt. 10. 23:10
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Téged se szeret és őt se szereti.
2009. okt. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyikotok sem jelent neki semmit...csak jo,mert igy van akit b*sszon...egyszer téged,s azután a másikat...Probáld meg elfelejteni,nézz jobb pasi után;)
2009. okt. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem kamukérdés???

Nem hiszem, h ilyen buta emberek vannak....


Ő csak kihasználni akar téged, Így ismerős????

2009. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem csak b@szni megy.
2009. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!