Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja a "barátomnak"?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elhagyott, most néhány hónap után eljött hozzám. Én még mindig szeretem őt. Azt mondta nem akar visszajönni hozzám, van új barátnője, akivel nagyonboldog, de havonta 1x eljön hozzám, és együtt leszük, szeretkezhetünk. Most akkor szeret még valamennyire? Akkor miért nem jön vissza? Vagy az új barátnőjét szereti? De akkor miért jár hozzám?
2009. okt. 10. 22:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Elvan a csajával és hogy ne legyen annyira unalmas a változatosság kedvéért visszajár hozzád is.De jegyezd meg az a fiú aki ilyet mond neked hogy havonta egyzser elmegy hozzád hogy szeretkezzetek egyet az csak a szex miatt megy nem miattad és még le is fog nézni hogy annak ellenére hogy tudod van barátnője mégis lefekszel vele.Szüntesd meg a kapcsolatot vele, jobbat érdemelsz!
2009. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy ez a fiú tekintettel lenne a 20 éves ismeretségre ,hiszen ha valami érzelmi kötődés lenne még nála vagy csak simán normális ember akinek vannak érzései akkor nem egy hónapban egyszer akarna veled találkozni és akkor sem azért hogy lefeküdjön veled.Talán annyi lehet hogy hiányzik neki a sex veled..kell neki a változatosság de mégis jó ha van neki a biztos.szerintem ennyi.ha tőlem ilyet kért volna én tuti hogy lepofoztam volna vagy csak simán becsukom előtte az ajtót.nemhiszem el hogy nem veszed észre:s
2009. okt. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Ezért megy vissza hozzád,mert tudja,h szereted..Felejtős a csávó ha van eszed:)
2009. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Miért hagyott el?


Lehet, hogy az új barátnőjével nem olyan jó a szex, mint veled.

Nem 28 naponta megy véletlenül? Esetleg pont akkor jön meg az új nőjének. :)

2009. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Amit mondotok hogy csak a szex miatt megy az nem stimmel mert azt az uj barátnőjénél is kaphat.
2009. okt. 18. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Lehet az új lány nem olyan jó.
2009. okt. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem konkrétan havonta 1x, hanem néha néha. És nem hiszem, hogy csak a szex miatt jön, mert mindig kedves velem, meg minden.

Azért hagyott el mert megbántottam, elege lett. De talán már hiányzom neki? Szeretném, ha újra velem lenne.

2009. okt. 19. 19:22
 18/19 anonim válasza:
49%
Tipikus még magadat hibáztatod.Ha szereted akkor szenvedj mellette sajna csak azt fogsz:(Ha igazán szeretne csak Te kellenél.
2009. okt. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Na, hát akkor világos, azért jár vissza, amiért jó volt veled. Ennél több nem kell neki szerintem, mert megint elege lenne, és ezt tudja.

Te meg hiába akarod vissza, ugyanaz lenne megint.

2009. okt. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!