Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baja a barátomnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baja a barátomnak? Már nem kellek neki vagy elhanyagol vagy nemtudom?

Figyelt kérdés
Az elején nagyon jól megvoltunk, bár voltak apró veszekedések,mint mindenhol. (nemrég óta vagyunk együtt) Mostanában alig törődik velem, mindig fontosabb dolga van, alig hív pedig 7végén ingyen beszélünk. (plusz ha megbánt bocsánatot kérni sosem tud) Szóval ma vasárnap van és még fel sem hívott...pedig nem csináltam semmit. amikor 2esben vagyunk akkor meg nagyon aranyos, mások elött viszont néha fura. Remélem nem volt túl zavaros, szóval szerintetek mi lehet vele? 18L
2010. febr. 28. 19:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

a barátod valószínűleg azért csinálja ezt, hogy ilyen kérdéseket tegyél fel Magadnak, és elbizonytalanítson. A legegyszerűbb módja ez annak, hogy jól kihasználjuk a másikat és belénk szeressen. Először előadja a hős szerelmest, aztán hirtelen a semmitől elhidegül, Te meg kb megbolondulsz, hogy miért csinálja ezt.


Én a helyedben szakítanék vele sürgősen

2010. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is csatakozok az előző hozzászólóhoz. Állj a sarkadra, nézz magadba... nem ő az egyetlen férfi a világon, keress olyat magad mellé aki nem színészkedik a kapcsolatotokban.


Hidd el rengeteg ilyen fiú van, csupán rá kell hogy találj. A mostani barátod meg játsszon azzal ami vele egy idős :)


26/F

2010. febr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
és eddig mindig iyen esetben vártam aztán mégis én hivtam fel.. de ma nem, ma megvárom hogy mi lesz. egyébként tapasztalatból írtad?
2010. febr. 28. 19:37
 4/24 A kérdező kommentje:
ja és pluszban: szerintem vagyok csúnya, végülis modellkedtem is, de ő azt mondta h én azt képzelem h minden pasi odavan értem, pedig tudjam meg h nem. hogy lehet ilyet mondani?
2010. febr. 28. 19:40
 5/24 A kérdező kommentje:
kimaradt a nem:)
2010. febr. 28. 19:40
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A második hozzászóló vagyok... Az a helyzet, hogy velem is viselkedtek így, csak ott fordítva történt - a bnőm tette hasonlóan. Rájöttem, hogy semmi keresni valója nincs az életemben egy ilyen embernek.


Amit meg most írtál... hmm. én azért is bebizonyítanám neki, hogy van aki odavan érted :)

2010. febr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
ááá őt még az is idegesíti ha megnéz vki, utálja h csak fiuBARÁTAIM vannak, nem hiszi el h barátok szoval neki mindig baja van. ha meg megpróbálnám bebizonyitani h másnak is tetszem akkor mgint felkapná a vizet h beképzelt vagyok, egyébként azt mondja h szeret. ilyen jol hazudna?
2010. febr. 28. 19:47
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a helyzet, mint amit az előttem szólók írtak. Biztos jobbat érdemelsz nála, és biztosan meg is találod, ha alaposan keresed. :)
2010. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom hogy úgy bizonyítsd be neki hogy együtt vagytok. Hagyd ott, kapjon egy kicsit a fejéhez. Biztos érdeklődni fog utánad és látni fogja hogy van más is akinek tetszel!
2010. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ezzel, hogy ennyire féltékeny, birtokolni akar, és az nagyon nem jó.


Lehet, hogy ő nem képes ennél jobban szertni. Ismerek egy embert, aki nagyon szerelmes egy nőbe, de attól még rossz ember, és nagyon rosszul bánt azzal a nővel, amíg együtt voltak (15 évig). Mert ő hiába szeretti teljes szivéből, ha egyszer rossz ember, akkor őtőle csak ez telik.

2010. febr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!