Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak nagyon fontosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak nagyon fontosak a barátai, ezért engem kicsit elhanyagol (? )

Figyelt kérdés

Felhoztam a témát, hogy keveset találkozunk és nehezen nyílik meg, de most kibukott belőle minden. Azt mondta, hogy már volt neki rá példa, hogy elhanyagolta a barátait csaj miatt, és jött a nagy veszekedés és ezt nem akarja még egyszer. És még ezt is írta "csak nem akarom azt az állandó együtt levést mert nem azt mondom hogy nem hiányzol, csak másra is kell idő"

Kicsit még furi ez nekem. Amúgy valamilyen szinten megértem, mert már évek óta nem volt rendes barátnője, csak ilyen "egyéjszakás" dolgok, és addig senki mással nem kellett foglalkoznia, csak velük. Most viszont itt vagyok én is, és szeretném, ha engem is tartana legalább olyan fontosnak, mint őket. Mit tegyek, hogy ez így legyen? Azt mondta hogy akkor majd szervezzünk több programot. Aztán a végére az jött ki az egészből, hogy "akkor ezt majd átbeszéljük" de mindig csak ez a MAJD szó, és abból sose lesz semmi. Na most akkor? Ha tényleg szeretne, akkor velem lenne mindenhogyan, nem? Lehet nem érzi elég komolynak a kapcsolatot? Úgy értem nem meri kockára tenni a barátságot a kapcsolat javulása érdekébe, mert a kapcsolatok jönnek mennek, de a barátok mindig megmaradnak? Én nem akarom hogy ez a kapcsolat "jöjjön menjen" én vele szeretnék maradni és ezt úgy tenni, hogy egy héten nem csak maximum 2x találkozni. Itt volt a 2hetes szünet is, erre találkoztunk 2x.. Közbe az unokatestvérem és a barátja egész szünetbe egymás nyakán lógtak, még a nagyimékhoz is áthívta karácsonyozni. Bár ott a fiú is olyan, hogy nem tud meglenni a lány nélkül. Nagyon sokat akarok, ha én is ezt akarnám, hogy alig akarjon leszállni rólam? Természetesen én úgy szeretem őt, amilyen, de azért mégiscsak érdekelhetném picit jobban.


2010. dec. 31. 16:21
 1/9 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Ismerem ezt a típust és nem fognak megváltozni:(

Náluk ez a fontossági sorrend ,ez ellen nem sokat tudsz tenni sajnos:S

2010. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

értem :/ köszi a válaszokat. Csak régebben is együtt voltunk még évekkel ezelőtt és akkor még nem így volt ez a dolog. Úgy tűnik azóta jó sokat változott, de ez igaz, örülök hogy van nekem. Csak ha nem érzem hogy fontos vagyok neki, az úgy elég kellemetlen :/

Első válaszoló: nagyon sajnálom ami történt :// a szilvesztert mi se töltjük együtt sajna.. barátokkal lesz....

De ha tényleg ilyen bunkó hogy ezért kidobott, akkor hidd el nekem, találsz jobbat is.

Én nála jobbat nem tudnék találni. 2 éve szakítottunk és azóta nem tudtam kiverni a fejemből, sőtmitöbb, azóta szerelmes voltam/vagyok belé. És ez így is marad :)

2010. dec. 31. 16:43
 3/9 Moszuke ***** válasza:

kiemelnék 1 részletet az írásodból:


*mert a kapcsolatok jönnek mennek, de a barátok mindig megmaradnak?*


igen.

2010. dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen. de ha nem tervezi komolyra, csak tényleg valami "pár hónap" akkor tényleg nem értem mért olyan nagy cucc azt a kis időt együtt tölteni. heti egy alkalom? esetleg kettő? Miközben a barátaival együtt van suliba, buszon, aztán otthon is vagy ő megy másokhoz vagy ők jönnek hozzá. Én pedig itthon ülök és várom, mikor hív már el valahova..
2010. dec. 31. 17:16
 5/9 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Szegény:(

Nagyon rossz lehet neked:S

Biztos egész nap arra vársz, hogy mikor hív már fel, vagy valami:S

2010. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát úgy körübelül ja. Örülnék ha többet gondolna rám. Régebben nagyon sok váratlan sms-t küldött nekem most pedig már azok sincsenek. Ha pedig ma szilveszterkor nem hív fel :/ talán egy kicsit csalódok benne. Általába berúgva küld egy sms-t hogy mennyire jó lenne ha ott lennék, és nagyrészt fel is hív. Iszonyatosannagyonbaromirarohadtul* remélem hoyg így lesz ma is :)
2010. dec. 31. 17:46
 7/9 Moszuke ***** válasza:

félre érted.. én jelenlegi barátnőmmel sok mindent tervezek de emellett realista vagyok.. tudom hogy a szerelem nem tart örökké és ha elmúlik akkor előbukkannak a problémák, amit ha nem tudunk kezelni akkor szakítás a vége. persze mindent megteszek részemről hogy tudjuk kezelni majd, szó se róla:)


viszont 1 barátság 1 életre szól és nincs olyan hogy eltűnik mint a szerelem:)

2011. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező. Nem ismerem a barátod, szóval inkább általánosságban beszélek. Sajnos ez nem jelent jót. Most nem az, hogy fontosak a barátai, mert igen, legyenek fontosak, mint ahogy nekem is azok. De itt a fő probléma az, hogy téged hanyagol, és neked nem jó. Te jelezted, hogy ez neked rossz, de ő mintha nem akarna tudomást venni erről.


Nekem is volt egyszer ilyen. Távkapcsolat volt, és a vége felé a kedves ex gyakorlatilag sz*rt a fejemre. Azt mondta, nagyon elfoglalt, és még arra sincs ideje, hogy megcsörgessen (!). Vége is lett ezek után nemsokára, mert már tényleg semmi értelme nem volt.


Egyébként ezzel a fickóval pont ugyanaz volt, hogy régen folyton együtt volt az "elődömmel", 3 éven keresztül, de a lány pofára ejtette. Akkor megfogadta, hogy nem fogja többé hanyagolni a barátait, és rajtam csattant az ostor, mert mindig úgy éreztem, hogy a barátját részesíti előnyben velem szemben. Az volt a legextrémebb, mikor a barátja is meg én is betegek voltunk (más-más városban laktunk), és az ex nagy ívben sz*rt rám, és inkább a haverját látogatta. No comment.


Szóval kérdező, csak annyit javaslok, hogy mondd a barátodnak: MOST beszéljétek meg, ne majd. Vagy adjon időpontot (!), hogy mikor jó neki a beszélgetés, de ne engedd, hogy tovább hárítson!

2011. jan. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Huh ez a válasz nagyon sokat segített. Köszönöm. Ammúgy megbeszéltem vele, utána a találkavégén meg is kérdezte hoyg mikor lesz jó legközelebb (amit nem szokott) de aztán az az időpont se jött össze. Ma viszont megyünk moziba (a legjobb haverja és egy csaj it ott lesz, de legalább annak örülök hogy hívott, és amúgy a barátja is jófej) remélem javulnak a dolgok.
2011. jan. 8. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!