Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta az egyik barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta az egyik barátomnak barátnője van, elhanyagol minket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egész 5 hónapja kezdődött egy közös lány ismerősünkkel, akit a dolog előtt mindannyian kedveltünk. Eleinte még foglalkozott a baráti társasággal is (tudni kell vidám kis kompániánkról, hogy rajta kívül két fiúból, és három lányól áll), de egyre jobban kezdett minket elhanyagolni, a lány pedig ellenségessé vált.

Persze mi mind örülünk neki, hogy szerelmes és boldog, de realistán gondolkozunk, és tudjuk, hogy egyszer vége lesz a dolognak, mert a lány és ő nagyon nem illenek egymáshoz. Persze amikor mondjuk neki, hogy ezzel és ezzel láttuk együtt a barátnőjét, akkor közli velünk, hogy csak féltékenyek vagyunk, és szét akarjuk őket szedni, szóval mostanában már nem is próbálkozunk.


A pohár akkor telt be, amikor pénteken megbeszéltük, hogy hatan együtt töltjük a délutánt és az estét úgy mint régen. Az órák után még kézilabda edzése volt, úgy beszéltük meg, hogy annak fél ötkor vége, ezért mi addig az iskolában maradtunk, és vártuk. Öt körül beállított a barátnője, állítólag a könyvtárba jött. Fél hat volt, amikor felhívott, és mondta hogy mostmár zuhanyzik, és 10 maximum 15 perc múlva az aulában van.


Ez rendben is volt, mivel tényleg ott volt negyed órán belül, leült hozzánk, és kérte hogy még egy kicsit maradjunk, mert szeretne pihenni mielőtt gyalog elindulunk a város másik felébe.

10 percen keresztül beszélgettünk, ezután a könyvtár irányából befordult a folyosón a barátnője pár vastag könyvvel megrakodva. Ő persze rögtön felpattant, elvette a könyveket, odavetett egy bocsit nekünk, és eltűnt a barátnője oldalán.

Mi három órát vártunk rá.


Hogy tudnánk a tudtára adni, hogy ez így nekünk nem oké, hogy ne tűnjön úgy, mintha szét akarnánk szedni őket?


17F


2011. jan. 15. 11:28
 1/4 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákat nézzétek el, korán van :)
2011. jan. 15. 11:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebbe bele kell nyugodni! Most a baratnoje valt fontosabba, es ne tegy semmit mert meg a vegen irigynek fog kepzelni, es vegleg megszunhet a baratsag koztetek, ezt majd akkor erted meg ha neked is lesz baratnod!En ugyanigy voltam a baratnoimmel, de itt en voltam az aki hanyagolt, de ugy haromhavonta egyszer talalkozok veluk is es jol elvagyunk...ilyen az elet!kesobb meg nehezebb lesz...amikor mar lesz csalad gyerek munkahely, a haverok teljesen elmaradnak, de nem hiszem hogy ez olyan nagy banat! :)21L
2011. jan. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem is van barátnőm, és azt hiszem be tudom osztani úgy az időmet, hogy mindkettőjüket lássam, és ne érezze magát senki kellemetlenül.


A legnagyobb problémám az, hogy ha a közös barátnőink beszélgetnek vele, akkor a lány rögtön köhécsel, célozgat, elhúzza onnan. Mintha a srácnak nem lehetnének barátai. Sőt, mostanában már elkezdte ezt akkor is, hogyha velem beszélget, pedig mindketten teljesen és tökéletesen heteroszexuálisak vagyunk.

Kész agyrém az a lány! Eleinte kedvesnek tűnt, de paranoiás lett, és a legrosszabb, hogy a srác nem veszi észre.

2011. jan. 15. 12:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Most nem azért de a haverod az idióta, hogy engedi ezt neki. Amúgy egyik haverom nője is ilyen. Odáig jutottak, hogy a srác már lassan Wc-re se mehet egyedül. Mi már csak papucsnak hívjuk. Amúgy szerintem a barátokat sem szabad elhanyagolni, de ezt a Nők többsége nem érti meg, mert szerintük egy kapcsolat ezerszer fontosabb, mint a barátság pedig szerintem ugyan olyan fontos. És ezt 26 évesen mondom. Úgy, hogy a barátnőmnek el kell fogadnia, hogy legalább heti egyszer semmit nem szólhat ha a barátaimmal találkozom.
2011. jan. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!