Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baja a barátomnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baja a barátomnak? Már nem kellek neki vagy elhanyagol vagy nemtudom?

Figyelt kérdés
Az elején nagyon jól megvoltunk, bár voltak apró veszekedések,mint mindenhol. (nemrég óta vagyunk együtt) Mostanában alig törődik velem, mindig fontosabb dolga van, alig hív pedig 7végén ingyen beszélünk. (plusz ha megbánt bocsánatot kérni sosem tud) Szóval ma vasárnap van és még fel sem hívott...pedig nem csináltam semmit. amikor 2esben vagyunk akkor meg nagyon aranyos, mások elött viszont néha fura. Remélem nem volt túl zavaros, szóval szerintetek mi lehet vele? 18L
2010. febr. 28. 19:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
bocs, a saját lábát.
2010. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
tudom:( csak egy utolsó próbálkozás volt mert szeretem. de nem válaszolt nem keres. szerintem vége:( de még szkítani sem tud...
2010. márc. 2. 22:55
 23/24 anonim ***** válasza:
a barátod nem korrekt. manipulatív, és ahogy nézem önző is. hidd el, hogy szerencsés vagy, és ha majd tiszta fejjel tudod végiggondolnoi még azt az időt is bánni fogod amit eddig Vele töltöttél. Szóval nyugi:)
2010. márc. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ennek bizony vége lesz.És ha okos akarsz lenni te szállsz ki még időben.Az nem megoldás,hogy otthagyod hogy jöjjön utánad és ezáltal megleckéztesd,mert nagyot fogsz esni.Ha nem törődik veled,akkor te se tedd!Fiatal vagy,gondolom szép is,ne tedd tönkre a fiatalságod azzal,hogy egy maflára vársz napokig,hónapokig netán évekig hogy észrevegyen.
2010. szept. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!