Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baja a barátomnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baja a barátomnak? Már nem kellek neki vagy elhanyagol vagy nemtudom?

Figyelt kérdés
Az elején nagyon jól megvoltunk, bár voltak apró veszekedések,mint mindenhol. (nemrég óta vagyunk együtt) Mostanában alig törődik velem, mindig fontosabb dolga van, alig hív pedig 7végén ingyen beszélünk. (plusz ha megbánt bocsánatot kérni sosem tud) Szóval ma vasárnap van és még fel sem hívott...pedig nem csináltam semmit. amikor 2esben vagyunk akkor meg nagyon aranyos, mások elött viszont néha fura. Remélem nem volt túl zavaros, szóval szerintetek mi lehet vele? 18L
2010. febr. 28. 19:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi probléma van vele, hagyd ott a francba.
2010. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltam ezt. szerettem a csajt, de valami nem működött akkor. Nem voltam készen a kapcsolatra. 3 hónapot szüneteltünk, majd összejöttünk. Most újonnan 1 éve vagyunk együtt, összesen pedig 2,6 éve^^
2010. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, hasznosítani fogom őket szerintem. de azért várom még a válaszokat, kiváncsi vagyok a véleményekre!
2010. febr. 28. 20:29
 14/24 anonim ***** válasza:

első kommentelő vagyok. Én is tapasztalatból írtam, és velem csinálta a csaj. Bátyám korábban pedig arra tanított, hogy én csináljam azt a nőkkel amit most Veled tesznek. Sokan gondolják úgy, hogy máshogy nem is lehet kapcsolatban élni huzamosabb ideig valakivel, ha nem szórakozik mindkét fél a másikkal, és vonja be a kis játszmáiba. Ha sokáig maradsz együtt ezzel a sráccal, félek, hogy Te is így fogod látni. Most is arra vársz, hogy ő hívjon, mert, hogy Te nem fogod felhívni őt. Ez amúgy rendkívül pozitív dolog, és nagyon szép dolog, hogy így a sarkadra állsz, de szerinted egy normális kapcsolatban van olyan, hogy türelemjátékokat űznek egymással az emberek?


A másik az, hogy a barátod arról beszél Neked, hogy Te nem érdekled annyira a srácokat mint gondolod. Igazából ez is egy nagyon durva manipuláció, hiszen amellett, hogy leszólja azt ahogy kinézel - ezzel megteremti Benned a vágyat, hogy megfelelj Neki - még arra is hangsúlyt fektet, hogy elmondja, hogy szerinte csak Te magad képzeled Magad jó csajnak - ezzel azt akarja elérni, hogy elszégyelld Magad és úgy érezd, ha Rá hallgatsz, akkor nem leszel beképzelt.


A lényeg az egészben az, hogy kisajátítson magának, úgy hogy Téged tönkretesz. És ez most már nem is kérdéses, hiszen bármit írsz róla, tisztán látszik.


Azzal, hogy kilépnél a kapcsolatból még semmit nem oldanál meg, mert nem látod át a dolgokat. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de valószínű, hogy vele fogsz maradni, ő pedig összetöri a szíved, mert ezeket a dolgokat az emberek (ahogy én sem) általában sajnos csak a saját kárukon tudják megtanulni. Viszont én arra kérnélek, hogy ha így is lesz, Te ne válj ilyenné, hogy ergó megvédd Magad, mert jó lenne ha maradna legalább egy őszinte lány ebben az országban

2010. febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
amúgy az, hogy azt mondja, hogy szeret és mellette így viselkedik nem jelenti azt, hogy hazudik. Csak éppen nem az a fogalma a szeretetről ami mondjuk Neked.
2010. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
elovastam és olyan dolgokat irtatok amiket sejtettem de nem mertem bevallani magamnak. nagyon jók a válaszok és köszönöm. van 1-2barátnöm akik ezt mondták mint ti, de gondoltam job megkérdezni mást, hátha öket befolyásolta pl h sirni láttak vagy ilyemi. egyébként megpróbálok beszélni vele, bár ha beszélgetünk min2nk elmondja a véleményét és sose fogadjuk el a másikét, ez az én hibám is. viszont eddig nagyon kihsználtak a fiuk, ő ezt tudta és engem ugy manipulált eddig h mondogatta minden egyes jo dolognál h látod én jobb vagyok náluk... egyébként igen fura játék pl ez a ki hív fel (mondjuk ő hiv ingyen ezért ö szokott) de most mást nem tudok csinálni mint várni, és holnap megprobálni beszélni vele. és kedvesek vagytok h ennyien segitetek:)
2010. febr. 28. 21:16
 17/24 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy megéri-e neked további energiákat ölni egy ilyen kapcsolatba. ha nagyon kell a srác és szereted, akkor várj még pár hónapot, hátha pozitív irányba változnak a dolgok. de ha annyira nem, akkor hagyd ott, ennél biztos vagyok benne hogy (te is) jobbat érdemelsz. hasonló cipőben járok én is, a barátom egy elvont alak, akinek ha olyanja támad, napokig le se szar engem meg úgy általában minden mást. én várok, mert szeretem (sajnos..).
2010. márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nem olvasom végig a kommenteket.

Amit írtál, az alapján:

1.: nem tud bocsánatot kérni = az önérzete fontosabb nálad

2.: nem hív fel, nem keres = nem kapja meg, amire vágyik, nem érdekled

3.: veled aranyos, mások előtt meg fura = akkor valahol nem őszinte. Kérdezd meg, hogy veled, vagy a barátaival nem őszinte?

4.: apró veszekedések nincsenek mindenhol. Viták vannak, a veszekedésben indulat van, az nincs mindenhol.


Véleményem szerint ez a srác nem tisztel téged. Ennek nyilván oka van, vagy mert te sem tiszteled magad, vagy mert valami olyan történt köztetek, ami neki nem felel meg (lehet egészen apróság is, számodra jelentéktelen).

Viszont ha nem beszéled meg vele, hogy ez így neked rossz, te sem vagy őszinte, tőle sem várhatsz mást. Ha megpróbálod és nem őszinte, akkor tudod, mit kell tenni, ha boldog akarsz lenni.

2010. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Feltettem neki a kérdést h akar-e valamit még tőlem és h találkozunk-e ma. Válasz: nemtudom, még gondolkozom rajta. Ez volt a válasz mindkettőre. Barátaim szerint azt akarja h én dobjam ki. Szerintetek?
2010. márc. 2. 16:48
 20/24 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok. Most már ott tartotok, hogy Te megkéred, hogy találkozzon Veled, ő meg hajlandó gondolkodni rajta. Komolyan erre van szükséged? Ne haragudj, de éppen a lábadat törli Beléd
2010. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!