Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet a barátomnak?

Figyelt kérdés

A pasimbak van valami "betegsége". Ő azt mondja ez vele született, igazából nem is betegség, és most 1.5 éve jött neki elő. Nem külső, vagyis látható dolog, inkább belső. Azt mondta, hogy már észre kellett volna vennem, de nem tudom igazából, hogy mi lehet, mert nagyon keveset vagyunk együtt. Azt mondta, hogy jobb, amíg nem tudom, de ne gondoljak semmi rosszra... Szerintetek mi lehet ez, vagy valamilyen hasonló problémát nem tudtok?

Előre is köszi a válaszokat:)


2010. jún. 20. 22:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
sztem meg kell értetni vele, h az őszinteség a legfontosabb.. :S
2010. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Tuti sokan meghúztak ennyi ésszel.
2010. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
ez kész..a pasid és nem beszélitek meg? abban a kapcsolatban valami nagy probléma lehet..
2010. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
szerintem impotens.
2010. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta, megvárja míg rájövök, de nagyon keveset tudunk csak együtt lenni:S Nem impotens és nem vagyok ribanc...
2010. jún. 20. 23:03
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondani akar vmit akkor mondja! Ne szopasson téged, küld el a p1csába és ne foglalkozz a hülyeségeivel.
2010. jún. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát lehet ezt kéne tennem, de nem tudom, mert nagyon szeretem és érdekel,hogy mi van vele...
2010. jún. 20. 23:10
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Depresszió? Nem mintha stimmelne, de arról szoktak így beszélni az emberek. Amúgy meg gyerekes hülyeség, hogy nem mondja el. Kérdezz rá, biztosítsd róla, hogy (ha tényleg nem olyan komoly dolog) ettől semmi sem fog változni köztetek, de ragaszkodsz hozzá, hogy ossza meg veled. A barátnője vagy, ez a minimum. Bármi is az, ne röhögj :)
2010. jún. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
egy kapcsolat alapja az őszinteség.ezt mond el szépen neki.
2010. jún. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát már felhoztam egy párszor, de mindig azt mondja h majd... és nem akarom ezzel is idegesíteni:S
2010. jún. 20. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!