Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm teljesen ignorál?

Figyelt kérdés
Csókoloztam egy másik lánnyal amit nagyon megbántam, tud róla és most semmire sem reagál el sem tudok menni hozzá...ilyen helyzetben mégis mit csináljon az ember?? Beszélni akarok vele
2018. aug. 7. 12:51
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hány éves vagy királyfi?
2018. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Nem engedem hogy szakítson...kétlem azt akarna nagyon szeretjük egymást. 19 vagyok de nem értem ez miért fontos.
2018. aug. 7. 13:30
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

Megsúgok valamit: ő már nem a barátnőd.

Megcsaltad, ő szakított. Vége.

2018. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
12.: ő nem engedi, hogy vele legyél. És nagyon jól teszi. Szép pofáraesés, remélem megérte.
2018. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy nem engeded szakítani őt veled? Ebbe nincs beleszólásod kishaver. Majd a (volt) párod eldönti mit akar.


25/F

2018. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

Azért fontos az eletkorod, mert úgy viselkedsz, mint egy hisztis tini. És mint kiderült az is vagy.


“Nem engedem”: ugye tudod, hogy neked ebbe nincs beleszólásod.


És az sem igaz, hogy szeretitek egymást. Ô szeretett téged, de te őt nem, különben nem akad bele a nyelved egy másik csaj mandulájába.


Szar érzés most neked? Belegondoltál, hogy ő hogy érzi magát? Hogy akit szeretett az elárulta?


Gondoltál a francokat, önző voltál és most is az vagy, mikor “nem engeded”, az, hogy vele mi van, hogy ő mit érez arra magasról teszel, csak az fontos neked, hogy “én, én, én, én”

2018. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Pont hogy érdekel vele azért akarok vele beszélni de nemtudok mert nem érem el...Nen vagyok önző szeretem és kész illetve van beleszólásom hogy szakít velem vagy nem.
2018. aug. 7. 14:31
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Nincs beleszólásod, mert a kozmikus szabad akarat minden élőlényt megillető szuverén alapjog.


Amit most te produkálsz az birtoklás, amiben sosincs szeretet.

2018. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen beleszólásod nincsen kicsi bogár.
2018. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Hogyne lenne beleszólásom, én kapcsolatom nem a tiétek, nehogymár ilyenért elhagyjon nevetséges.
2018. aug. 7. 14:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!