Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen ignorál mintha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ignorál mintha nem is léteznék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tanulnia kell ezért nem találkozunk sokat, hozzáteszem nekem is sokat kell.Nem beszélünk csak max nap végén pár szót vagy videozunk 1 órát.Különösebben nem érdekli hogy találkozunk-e vagy sem a héten.

Múltkor megbeszéltük hogy találkozunk, de elaludt és elkésett, utána én voltam a hibás hogy én számon kérem őt. Jobban stresszel engem mint a vizsgák.Nem tudok így tanulni sem. Nem keres napokig, megpróbáltam felhívni és nem veszi fel. Nem ír. Nem válaszol.Ezt már sokadjára játsza el, utána jön a sajnálkozás és könyörgés.

Szeretjük egymást nagyon, de mindent rajtam vezet le és iszonyúan önző.Nem tudom meddig bírom még ezt. Úgy érzem teljesen egyoldalú az, hogy békesség legyen és hogy mindenki egyaránt boldog legyen. Mit tegyek?

3,5 év



2018. jún. 7. 22:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egy 21 éves lány
2018. jún. 7. 22:31
 2/14 anonim ***** válasza:
Esetleg te szereted.
2018. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon fáj.
2018. jún. 7. 22:43
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ezt az idiótát!
2018. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam egy lánnyal. Jobb előbb túl lenni a szakításon.
2018. jún. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan vonat után futni, amelyik nem akar felvenni....
2018. jún. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeretjük egymást nagyon, de mindent rajtam vezet le és iszonyúan önző - dehogyis szeret téged.


Mi pár hetesen 1000km-ről is többet beszéltünk naponta, mint te, de már 2 éve vagyunk együtt, és mai napig csomót érdeklődünk napközben is a másikról munka szünetében, ebéd közben, vagy random ráírunk a másikra egy-két sort...

2018. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igazából ha nem tud min stresszelni minden tökéletes, de komolyan. Amint jön egy ilyen akadály amin át kell magát vergődnie, nem fontos velem mi van, teljesen elzárkódik. :(
2018. jún. 10. 01:31
 9/14 anonim ***** válasza:

#8, nemigen olvasod a válaszokat, ugye?

Az élet, ahog az elmúlt 60 évben láttam csupa váratlan, feszkós dolgokat ia hoz..

Ha neki az első reakcioja wz, hát nem tudom mi jóra számîtharnâl vele. Nem szeret, csak egy proléma vagy, ha bajban van.

2018. jún. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez igy nem mehet tovább, és ezt te is tudod. A barátnömmel is több mint egy évig játszották el ezt, mire végre lépett.


Szerintem nem érdemes várnod, hogy változzon.

2018. jún. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!