Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen összezavarodtam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavarodtam. Leírnátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés
A történetem a következő. 8évet éltem együtt egy alkoholista férfival. Fizikailag sohasem bántott, de nagyon sokat nyomorította a lelkem ezidő alatt. Örökös gyomorideg, féltékenykedés részéről teljesen piszlicsáré okok miatt. Pl. Puszit adtam egy általános iskolai osztálytársamnak, megöleltem akit 10éve nem láttam. Üvöltözés, megalázás, sorolhatnám...Van egy közös gyermekünk is. Fél éve erőt vettem magamon és elköltöztünk tőle. Majd 2-3hónap őrjöngés után(rendőrséget is rá kellett hívnom), elment elvonóra, mert jó apa és társ akar lenni. Úgy váltunk el hogy ha átformálja az életét talán lehet folytatás. Mióta elment nyugodt, boldog, felszabadult vagyok. Találkozgatni kezdtem egy férfival aki szeretne többet tőlem mint amibem most vagyunk. Nem volt szex még. Az a baj, hogy úgy érzem megcsalom a gyerekem apját. Sosem bánt velem szépen mégis így érzek. Kellene a kívülálló véleményetek. Ilyen érzelmi torzuláson mehettem keresztül vagy van alapja az aggodalmamnak hogy így elveszik az esély a családegyesítésre? Félek a reakciójától is ha esetleg megtudja.

2018. aug. 5. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért érzed ezt, mert úgy váltatok el, hogy ha megváltozik, akár kezdhetitek újra. Nem zártad le. Pedig meg kéne tenned.
2018. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ilyen előélettel nincs sok esély a happy endre? Vslakinek esetleg pozitív tapasztalat?
2018. aug. 5. 13:21
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Ne csald meg. Ha adtál egy esélyt neki akkor tarsd is meg a szavad.

Vagy zárd le a kapcsolatot a férjeddel végleg, váljatok el és utána tiszta lappal jöhet az új élet.


Ha tartod a kapcsolatot az új pasiddal akkor te fogsz rosszul kijönni ebből, mindenki azt fogja mondani hogy szegény férjed azért ivott mert fűvel-fával csaltad. Szóval csak tiszt lappal indulj.


Én is keméynen ittam hosszú évekig. Aztán felben eldöntöttem hogy nem rombolom tovább magam és a környezetem. Abbahagytam már 10 éve, de 2 házasságom ment rá. A mostani párkapcsolatom nagyon jó, boldogok vagyunk.


Ha a férjed fejben döntötte el hogy nem iszik akkor meg tudja állni.

De elvonókúra, meg különböző fenyegetések, vagy kényszer hatására seni nem fog leállni a piával. Az igérgetés az ilyen embereknél rutin dolog, tudja hogy nem lesz belőle semmi.

2018. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Próbálkozott sokszor. 1max 2hétig bírta. Ezért vonult be. Az a baj, hogy így utólag visszatekintve csak azért mo dtam hogy megpróbálhatjuk hogy békénhagyjon végre. Nem szép dolog de talán azóta is terrorizálna minden nap.:(
2018. aug. 5. 14:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Az nem igazán izgat mit mondanak mások. Ha foglalkoznék vele rég nem tartanám vele a kapcsolatot egyáltalán. Így sem bízott soha bennem pedig Soha! Nem csaltam meg.
2018. aug. 5. 14:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Az az alkoholista fax sohasem fog megváltozni. Neked most van egy esélyed arra, hogy végre normálisan tudj élni, vagy továbblépsz, vagy úgymaradsz. Ha maradsz akkor minden újra kezdődik elölről, akárki akármit állít és a gyerek fogja a legjobban megszívni. ha az a másik tisztességes, normális akkor feküdj le vele és ha az is oké, válj el minél gyorsabban.
2018. aug. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nem vagyunk házasok.
2018. aug. 5. 18:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Adj hálát az úrnak! Lépj le amilyen gyorsan csak tudsz, azt a barmot meg felejtsd el.
2018. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!