Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami baj van velem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem, vagy csak a 30pasik akik egyre fiatalosabbak és szexibbek?

Figyelt kérdés
Az az én gondom hogy van 3pasi aki tetszik nekem abból kettönek párkapcsolatat van ugyhogy le is mondtam róluk:(habár ebből a kettöből egy mindig néz engem meg mosolyog rám de amióta tudom hogy van barátnője azóta nem viszonzom ezt a gesztust.A 3.ról nemtudom de szerintem nincs senkije.Na és az egyik pasi 26 a másik 30 a harmadik meg 31.És van egy olyan pasi akinek meg én jövök be ő 32 éves.Igazán nemértem mert én meg 19 vagyok és eddig nem jöttek be az idösebb pasik.most meg szinte csak öket látom meg!19 éves vagyok
2010. jún. 19. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
vagy 5-ször elolvastam a kérdést, hogy megértsem.
2010. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is főleg a 30 év körüli férfiak jönnek be,a legtöbb velem egyidős fiú olyan lányos,az a szolis bőr meg a szedett szemöldök fujj... jó,fontos,hogy igényesek és ápoltak legyenek de ennyire?:S meg egyáltanán nem komolyak. 20/L
2010. jún. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

első hozzászóló: ugyanúgy vagyok vele.:D

nem veled van baj, hanem idősebb lettél és ennyi. de a 30 éves pasik még túl idősek neked... inkább 24-25 alatt barátkozz...

2010. jún. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja rájöttem hogy rosszul irtam a kérdést bocsi!De nem olvastam át mielött rányomtam.
2010. jún. 19. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom de én 20 vagyok és nekem is a 30 feletti pasik jönnek be.

A fiatalabbak idegesítenek, nem tudok velük beszélgetni semmiről mert gyerekesnek találom őket + számomra a 30 felettiek szexisebbek és velük jobban érzem magam.


Nincs ezzel különösebb probléma szerintem, egyébként sem hiszem, hogy magadra tudnád erőltetni, hogy csak veled egykorú pasikkal ismerkedj. Ez van, ezt kell szeretni. Lehet, hogy még később változik az ízlésed.

2010. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!