Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Múltkor a voltam a volt barátommal ..neki van barátnője nagyon rég..de viszont én nagyon szeretem őt a mai napig bármit megtennék érte hogy vissza kapjam..de az a lényeg hogy megakart csókolni..én nem engedtem neki mert mivel nem velem jár hanem azzal a lánnyal:D Na de mind1 az a lényeg és a fülembe súgta hogy kíván :D:DD Az lenne a kérdésem hogy ez meddig tart?:D Már mint haza megy és magának elvégzi.. vagy amig megnem kap?? fiúk ti hogy vagytok ezzel?:) Nagyon szeretem azt a fiút .. amikor vissza kell utasítanom borzasztó érzés :/:/
2010. jún. 19. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
amíg meg nem kap...
2010. jún. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg le nem fekszik a barátnőjével, utána már jól fog aludni.
2010. jún. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én még kómás vagyok.De te már ezzel kezded a napod.
2010. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Helyes dolgot tettél :) Nagyon kevés ilyen ember van, aki önmagát feláldozva inkább egy riválisának a jólétét biztosítja. Büszke lehetsz magadra, helyesen cselekedtél. De az a fiú téged nem érdemel meg, ha össze-vissza bódít mindenkit. Vagy mondja el a barátnőjének hogy téged akar, vagy inkább ne törődj vele.Sok sikert!

14/F

2010. jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teged is akar dugni egy kicsit. Nem kell magyaraznia, hogy van baratnoje, hiszen ugyis tudod.
2010. jún. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem verd ki ezt a fiút a fejedből. Ő csak pótléknak akar téged használni. Ez megalázó szerep, még ha most nem is úgy érzed. Ha sikerül neked újabb, tartalmas kapcsolatot létesíteni valakivel, aki azt viszonozza, te is be fogod látni.
2010. jún. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még nem feküdtem le vele..Amúgy csak velem csalja azt a lányt :/ de megbeszéltük már nagyon sokszor hogy hagyjuk egymást...de valahogy midig összehoz minket az élet :S de sose engedtem hogy megcsókoljon :) Szerintem engem se akar elveszíteni meg a másik lányt se.:/ vagy már a megszokás mert másfél éve együtt vannak :S::S hát az a baj hogy nagyon szeretem:S:S
2010. jún. 19. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!