Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Lányok,tetszik nektek egy fiú,kedvelitek egymást,jól elvagytok ha találkoztok.Ti szeretek énekelni,zongorázni,rajzolni,táncolni a fiúnak meg más az érdeklődési köre vagyis hasonló.Az hogy nem teljesen egy a hobbitok gátolna titeket a további kapcsolat kiépítésben vele vagy sem.Mindenben megegyeztek csak a hobbitok egy kicsit más.Ez mennyire befolyásol egy kapcsolatot?
2011. jún. 13. 09:15
 1/9 balazs20110110 ***** válasza:
szerintem ha kolcsonos a vonzalom akkor ez nem lehet akadaly.
2011. jún. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi.akkor ha megvan a kölcsönös vonzalom a hobbi nem lehet akadály,az nem fogja befolyásolni,hogy járunk-e vagy sem.
2011. jún. 13. 10:01
 3/9 anonim ***** válasza:
dehoogy :DDD hát ha én is szeretem meg ő is engem, akkor az már édes mindegy hogy most ugyanaz-e a hobbink vagy sem.. :)) esetleg még tanulhattok is egymástól ;)
2011. jún. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi.értem.akkor a lányoknál nem úgy megy a dolog hogy pl.tetszik nekem,kedvelem,én szeretek zongorázni,de ő meg nem zongorázik,úgy hogy nem akarok tőle semmit csak barátságot.:))..ha egy csaj aki így áll hozzá vagy gondolja akkor jobb elkerülni,békén hagyni.
2011. jún. 13. 10:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Jól látod. Ilyen kifogással pattintott egy lány? Szerintem nem vagytok még 14 évesek. :)
2011. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:))a lány 15 éves..az éven lesz 16.nem
2011. jún. 13. 11:05
 7/9 A kérdező kommentje:
nem ezzel pattintott le,de szerintem ez lesz a dologban,a fiú akivel jár,zongorázik szintén és énekel.de ha belegondolok jobban,ha szerelmes vagyok valakibe,az már mind1 hogy mi a hobbija,nem a hobbija miatt fogok vele járni,vagy ki tudja ez ő nála hogy müködik,lehet igy:)én meg focizom és tornázom.
2011. jún. 16. 08:17
 8/9 anonim ***** válasza:
jééééé, akkor lehet hogy azért utasított vissza, mert van barátja? ;) :)
2011. jún. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
..lehet,igaz már jár valakivel,aki szintén zongorázik ahogy ő is...a hobbi olyan sokat számit...
2011. jún. 16. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!