Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek olyan fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek olyan fiú barátotok, akivel NAGYON jóban vagytok, sok időt töltötök együtt, de mégsem volt / lesz semmi több ennél?

Figyelt kérdés
...mert számomra kicsit nehéz felfogni, hogy ilyen létezhet és hogy ez természetes :D
2011. okt. 6. 13:19
 1/7 A kérdező kommentje:
kimaradt egy "van" szócska, de így is érthető
2011. okt. 6. 13:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Én speciel észre sem vettem, hogy hiányzik a "van" szócska. Férfiként mondom neked, hogy a lány részéről lehet, férfi részről nem igazán :S Legalábbis nálam..
2011. okt. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg az furcsa, hogy minden szimpatikus ellenkező neműbe bele kellene szeretni.
2011. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, de itt nem csak egyszerű szimpátiáról, hanem rengeteg együtt töltött időről van szó.
2011. okt. 6. 13:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó, akkor miért nem lehet aszexuális szeretet két ember között, ha véletlenül ellenkező neműek? Testvérszerelemről sem sűrűn hallok, pedig báty és húg jó esetben nagyon közel állnak egymáshoz.
2011. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 éve van fiúbarátom,sokat vagyunk együtt,mindent megbeszélünk és semilyen testi kapcsolat nincs köztünk,úgyhogy szerintem lehet fiú és lány között barátság!!!!!!Báris a részemről!!
2011. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan lány ismerősöm,lánybarátom, aki a legbelsőbb köreihez tartozik.3 éve ismerjük egymást.Nagyon jól el tudunk bármiről, még a szexről is beszélgetni.Az azonban biztos hogy se kapcsolat, se egyéjszakás kaland nem lesz kötöttünk. 19F
2011. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!