Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek is rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek is rosszul esne, ha a barátotok nem tartaná számon, hogy mióta vagytok együtt?

Figyelt kérdés

4 hónapja voltunk együtt 5-én, a 3 hónaposat se említette meg...:( Isten ments, hogy ajándékot várjak, nem erről van szó,hanem arról, hogy azért jó lenne ha mondaná, hogy na szívem ma vagyunk ennyi meg ennyi idősek...főleg ha mondaná hogy már 4 hónap van, és hú de jó...

De eszébe sem jut.

19/l 22/f


2011. febr. 7. 17:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy szeret-e...ha nem rajong a kapcsolatért:( Annyira rosszul esik:(
2011. febr. 7. 17:24
 2/9 Moszuke ***** válasza:

így jártál.. nekem majd 3 hónap kellett, hogy megjegyezzem a név és születés napját a kedvesemnek...:D sőt.. a második hónapforduló meg kiment a fejemből.. szal ez van.. szokj hozzá:) a férfiak híresek a dátumok felejtéséről:P

23/f


de mivel látom rajta, hogy ez őt bántsa ezért bemagoltam a dátumokat.. és még a monitorra is rávan írva amin mindig látom:D

2011. febr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tomika90 ***** válasza:
köhömm n mindig elfelejtem mondani és mindig hiszti van pedig már vagy a 17-18. hónapon is tul vagyunk és szerintem itt már nem kéne számolni vagy tévedek?
2011. febr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem azért van, mert nem szeret?:)
2011. febr. 7. 17:28
 5/9 Tomika90 ***** válasza:
dehogy is...én szimplán feledékeny vagyok azért nem említem...na meg már tököm kivan hogy minden hónapba ugyanazon a napon körbe kell nyalnunk egymás lelkét...pedig szeretem attól még, csak van 1 idő miután már inkább az évet kell számolni mintsem a hónapot...
2011. febr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
dehogy.. a saját névnapomat se tudom pl mert leszarom kb... :D de ha látom vhol h vkinek az van akkor adok ajándékot..
2011. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hjaj, de hülye mániája ez a nőknek, hogy emlékezzünk meg minden kis piszlicsáré eseményre... :) Én a saját születésnapomat is elfelejteném, ha nem köszöntenének fel.
2011. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hát nemtom, én fiú vagyok és szerintem azért ez egy fontos dolog csak azt nem értem hogy ha valaki nem tudja megjegyezni az miért nem írja fel vagy valami?
2011. febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
majd rájössz, hogy vannak fontosabb dolgok is egy kapcsolatban. Ritka az a pasi, aki számon tartja. Nem is kell, ha minden nap megkapom tőle azt amit megkapok... a többi az már nem számít.
2011. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!