Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, oda vagytok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, oda vagytok az ilyen típusú férfiakért?

Figyelt kérdés
Az ilyen baba-arcú de jóképű fiúkért? Van a Ziskolába egy ilyen csávó, minden csaj oda van érte. Én akár el is bújhatnék pedig engem is helyesnek mondanak. Jó , mondjuk én is azt mondom rá ,hogy na jó ez tényleg jóképű de még tök nem-érett arca van hanem inkább kisfiúsabb. Tudom ,van olyan aki még 20 évesen is így fog kinézni és csak később "alakul át" . Most ez olyan nagy szám vagy mi? Ráadásul olyan szánalmas ,hogy a sok kis majom lánygyerek meg "jaaajjj" .Ráadásul még szerintem ki is használja őket! Kicsit hanyagolva érzem magam :S :D . Szóljátok már le!
2011. okt. 11. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten taszítanak a babaarcú pasik.
2011. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pont az a zsánerem:) 29N Imádom! De csak ha tényleg jóképű!
2011. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
biztos valami kis emos köcsög lehet
2011. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
túlzás h odavagyok, de tetszenek 20
2011. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a babaarcú pasik :)
2011. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És megkérdezhetem ,hogy miért? :D
2011. okt. 11. 20:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt mondjuk sosem értettem a lányoknál... Az egyik barátnőm is odáig van a kisfiús arcú fiúkért, mert hogy az "olyan aranyos, kis cuki", meg hasonló... Belőlem max a fejlődő-félben lévő anyai ösztöneimet tudnák kihozni, én a babaarcú pasikra nem tudom azt mondani, hogy jóképű. Nálam a jóképű az férfias, látszik rajta, hogy már rég elmúlt 10 éves. Fogalmam sincs, mit esznek rajtuk... :S
2011. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nekem is sokkal inkább a férfiasabbak jönnek be a babaarcúak kifejezetten irritálóan nyálasak. Ennek a hátterében az van, hogy a lányok többsége ha valaki azt mondja hogy az a srác cuki akkor mondja utána, mert még fogalma sincs hogy számára mi a vonzó és megy a birkacsorda után.
2011. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát én meg nem mondom miért. Nálam ha bejön egy pasi nem feltétlen azért mert jóképű és helyes (pasisan helyes, nem aranyosan), egyszerűen bejönnek és kész. Indokolni nem tudom.
2011. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:38


Én sem tudom megindokolni,hogy miért.De én nem a nagyon babaarcú pasikra gondoltam,hanem arra,aki a markánshoz képest babaarcú.Tehát nem egy Leonardo Dicaprio pl.

2011. okt. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!