Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, oda vagytok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, oda vagytok az ilyen típusú férfiakért?

Figyelt kérdés
Az ilyen baba-arcú de jóképű fiúkért? Van a Ziskolába egy ilyen csávó, minden csaj oda van érte. Én akár el is bújhatnék pedig engem is helyesnek mondanak. Jó , mondjuk én is azt mondom rá ,hogy na jó ez tényleg jóképű de még tök nem-érett arca van hanem inkább kisfiúsabb. Tudom ,van olyan aki még 20 évesen is így fog kinézni és csak később "alakul át" . Most ez olyan nagy szám vagy mi? Ráadásul olyan szánalmas ,hogy a sok kis majom lánygyerek meg "jaaajjj" .Ráadásul még szerintem ki is használja őket! Kicsit hanyagolva érzem magam :S :D . Szóljátok már le!
2011. okt. 11. 20:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

úú de imádom ha egy srác férfias. hogy miért jönnek be? mert szeretem ha egy srác férfias, nem egy plüssmacit akarok, az van otthon is. egy férfit akiről tudom, hogy képes lenne kezelni, akármennyire is vad vagyok.

Imádom ha egy finak borostás az arca, nem tetszenek a babapopsi arcú fiúk=)

2011. okt. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen srác voltam.Jóképű,gyerek arcú.Oda voltak értem a csajok és ezt ki is használtam.Szerencsés vagyok.Most 36 éves vagyok,de kb 26 -nak szoktak nézni.Genetika.Apám ugyan ilyen....neki is nagyon sok nője volt.Éljenek a jóképű pinabúvárok! :-)
2011. okt. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön, a férfias is bejön, de az más, a férfias fiúk jobban eluralnak, a babaarcúaktól meg nem kell félni, talán ezért van.
2011. okt. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!