Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátnőm! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fke kérdése:

Megcsaltam a barátnőm! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőm kiment pár hónapra külföldre. Egynapja van kint és ma focimeccs alatt és után csókolóztam egy másik lánnyal. Nem ismertem ez a lányt előtte, de amikor megláttam éreztem, hogy ez fog történni. Soha ezelőtt ilyen nem volt. Szeretem a barátnőmet. Nagyon szégyellem magam, tudom többé ilyet nem fogok tenni.

Mondjam el neki? Félek a végét jelentené a akapcsolatunknak, mivel ezt a távolból nem tudnám imagyarázni.

Megérdemelnék nagyon sok rosszat. De nem tudnám elviselni, ha szakít velem. Ez volt az első csalásom. Mondhatnám, hogy részeg voltam, de nem lenne teljesen igaz. Magamnál voltam és nem kényszer volt. 20 F


18 éven fellüliek válaszát várom. Nem érdekel a 14-16 évesek mondanivalója, bármily bölcsnek is higyjék magukat. A 17 évesek határeset. Az ő válaszaikat is várom. De inkább tapasztaltabb emberek válaszai érdekelnének.


2010. jún. 18. 03:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
36 nő vagyok. Előfordult velem is ilyen, pedig szerettem a párom, de a vérem pezsgős. Én letagadtam, de kiderült, mert minden kiderül egyszer. Jobban fájt neki hogy hazudtam. Bocsánatot kértem, és folyamatosan bizonyítottam hogy szeretem. Megbocsájtott, pedig az nem egy csók volt. Ma is együtt vagyunk, ennek két éve, és tökéletesen megbízik bennem. Sőt azt mondja, ha újra meg is történne, akkor is teljesen biztos benne hogy őt szeretem, de elfogadja hogy pezseg a vérem. Ma már ilyennek imád. Na kicsit eltértem a témától, de hogy lásd, ilyen is van. Az elmondással gondolkodnék, hogy most, vagy akkor ha nyugodtan tudtok erről beszélni, pl ha hazajön. Meg magadat is megfigyelheted, hogyan viselkedsz a maradék időben, amikor külön vagytok. Mert most lellkiismeret furdalásod van, de várd meg a köv. mámoros győzelmű meccset, és ha akkor is lesz ilyen indíttatásod, akkor ne hazudd azt magadnak hogy szereted a barátnőd.
2010. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Utolsó: a párod egy papucs. ezt nem sértésnek szántam, de neked ilyen pasas kell, mivel egy karakán férfi ezt tudod hol viselné el??

az egyik legjobb barátnőm is ilyen mint te, csak fiatalabb kiadásban. az ő vőlegénye is szemet huny a kicsapongások mellett, mert papucs. a barátnőnk szokta is mondogatni éles önkritikával, hogy azért van együtt ezzel a fiúval, mert más nem viselné el se őt se a viselkedését.

2010. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

köszönöm kedves 10:40


elmondom neki, ha hazajött.addigmeg együttélek a bűntudattal. de, ha rákérdez, hogy megcsaltam-e nem fogok hazudni. de azt is elmondom majd, hogy nem jelentett semmit nekem az egész. egyszerűen nem volt tartásom... befeküdt ez a lány az ölembe és odahajolt hozzám és nem mondtam nemet. hülye voltam. de most már tudom milyen szar és rettegek, hogy elveszíthetem azt akit szeretek. soha soha soha többé nem teszek ilyet.

2010. jún. 18. 11:05
 24/27 anonim ***** válasza:
"Nem is ismertem azt a lányt. Sokat ittam, felszabadult voltam. Nyert Mexikó". Hát apám, te nem semmi vagy! Véleményem szerint biztos meg fogja érteni a barátnőd a helyzetedet!
2010. jún. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Ezzzz nem semmi én a párom a 4év alatt nem csaltam meg de gondolatban igen ez természetes,volt munkám miatt 3hét meló Győrben (én pesti) s 1hét után nem birtam szex nélkül este felmondtam 2nap múlva lett ember s reggel elsö vonatal irány pest s ami belefért igaz azóta vége lett s az ugy nevez barátomal él együtt de nem bántam meg söt...most is meg csinálnám mint hogy hazzudjak és csalodást okozak,föleg h tudom milyen ha meg csalnak s mosolyogva közlik.
2010. jún. 19. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
10:58-nak. Elhiszem hogy az jön le, hogy papucs a barátom. Pedig nem az. Nagyon is öntudatos, határozott, sőt túlságosan is néha. Mégis meg tudtuk oldani ezt a helyzetet. És ez nagyon felemelő volt neki is és nekem is. Nem kell elhinni, a lényeg hogy én tudom hogy ez így van. Csak szerettem volna, ha tudod, hogy ez nem csak papucs pasi esetében fordulhat elő.
2010. jún. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Ha tényleg megbántad, és nem csinálsz ilyet többet, akkor ne mondd el. Vagyis én nem mondanám el! De ha megint megesik, akkor mindenképpen, mert az már megcsalásnak minősül! Egy alkalommal mindenki megbotlik, és az még megbocsájtható, de ha már az első nap ezt csináltad, gyanús hogy újra és újra meg fogod tenni. Csak éppen magadnak sem mered bevallani!
2010. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!