Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátnőm! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fke kérdése:

Megcsaltam a barátnőm! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőm kiment pár hónapra külföldre. Egynapja van kint és ma focimeccs alatt és után csókolóztam egy másik lánnyal. Nem ismertem ez a lányt előtte, de amikor megláttam éreztem, hogy ez fog történni. Soha ezelőtt ilyen nem volt. Szeretem a barátnőmet. Nagyon szégyellem magam, tudom többé ilyet nem fogok tenni.

Mondjam el neki? Félek a végét jelentené a akapcsolatunknak, mivel ezt a távolból nem tudnám imagyarázni.

Megérdemelnék nagyon sok rosszat. De nem tudnám elviselni, ha szakít velem. Ez volt az első csalásom. Mondhatnám, hogy részeg voltam, de nem lenne teljesen igaz. Magamnál voltam és nem kényszer volt. 20 F


18 éven fellüliek válaszát várom. Nem érdekel a 14-16 évesek mondanivalója, bármily bölcsnek is higyjék magukat. A 17 évesek határeset. Az ő válaszaikat is várom. De inkább tapasztaltabb emberek válaszai érdekelnének.


2010. jún. 18. 03:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
19 vagyok és szerintem te is tudod, hogy nagyon nem szép dolog, amit tettél. Fordított esetben hogy esne? A barátnőd abban a tudatban utazott ki, hogy bízhat benned.. szegény nem tudja, mekkorát tévedett. Főleg hogy nem bírtad valami sokáig... ha mondjuk most lenne kinn pár hónapja, egy kicsit "érthetőbb" lenne, miért kívántál meg mást, de így, hogy 1 napja van kinn... mindenképp mondd el neki, és te is tudod, azt fogod kapni, amit meg érdemelsz (ha nem olyan hülye, hogy megbocsát neked, mert aki 1x elköveti ezt a hibát, még egyszer elfogja, és ezt te is tudod)
2010. jún. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
Cseszed, haver, nem semmi vagy.
2010. jún. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
26%
Akasszad fel magad egy villanyoszlopra de úgy,hogy ügyellj arra, hogy a barátnőd ablaka előtt lógj és amikor fújja a tested a szél akkor lássa ahogy himbálódzol a kötélen úgy biztosan nem fogja elfelejteni azt amit tettél vele.
2010. jún. 18. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Csald meg még egyszer vagy hallgass róla. Esetleg ha bevállalós vagy, elmondhatod.
2010. jún. 18. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el hogyha ez tényleg a végét jelentené,más eset lenne ha még le is feküdtél volna vele.Ráadásul jó szarul érezné magát ott kinn,nem kell elrontani a kedvét.Ez már megtörtént,nem tudsz mit csinálni vele,de legközelebb ne forduljon elő:)29/N
2010. jún. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy azt mondják, hogy egy kapcsolat alapja az őszinteség, de én a helyedben nem mondanám el neki, főleg, ha mástól nem tudná meg, csak tőled. Ha még egyszer előfordul ilyesmi, vagy ennek lesz folytatása, akkor viszont tisztábbnak érzem, ha őszintén elmondod, és szakítasz. Lehet, hogy nem vagy még kész egy tartós kapcsolatra, főleg, hogy messze vagytok egymástól?
2010. jún. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne a negatív diszkrimináció ahogy olvastam a kérdést van pár 15-16 éves akinek több esze van mint neked.

Szerintem amíg külföldön van ne mond el neki, mert biztos maga alatt lesz és ott nincsenek barátai akikkel megbeszélhetné és nem vagy ott te sem akivel megbeszélhetné a dolgot. Ha itthon van és úgy mondod el neki talán megértőbb és ki tudod dumálni magad ebből a szarból.

Szóval ha hazajön bociszemek pitizés és mesélhetsz.


16/F

2010. jún. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

ha tényleg megbántad ne mondd el! Nem kell fájdalmat okozni azért mert te hülye voltál, ha úgy érzed nem bántad meg akkor mondd el, akkor szakít és kész és te mehetsz amerre látsz és csinálhatsz még hülyeségeket!


remélem érted,hogy értem!



21/L

2010. jún. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

B.aszod! Ha egy napig se bírtad ki: 1 milyen "szerelem" az a részedről?

2. Hogy fogod kibírni hónapokig?

3. Nem lehetsz biztos benne, hogy ő nem ugyan így "szerelmes" beléd.

F/29

2010. jún. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Szia!21 vagyok...én is megcsaltam egyszer a volt barátomat..értékelte azt,hogy őszintén elmondtam neki,hogy mi történt,nem dobott a srác viszont néhány hónap alatt ráment a kapcsolatunk..utána folyton ezt fogja emlegetni..Tök jó dolog,hogy nem fogod a piára,tudod,hogy nem kényszer volt.Mondd el neki őszintén,hogy mit tettél és majd meglátod mi fog következni,de semmikép ne sunyizd el a dolgot!
2010. jún. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!