Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátnőm? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőm? (többi lent)

Figyelt kérdés

Beszélgettem ma este barátnőmmel msn-en,és közben egy éppen ebben az utcában lévő lánnyal is,aki erőltette,hogy menjek ki hozzá,ha indul haza.Kimentem,és kérte hogy kísérjem haza.

Mondtam neki,hogy csak akkor kísérem haza,ha előtte feljön hozzám,és orálisan kielégít. Megtette. Én pedig hazakísértem,és mondtam neki,hogy erről soha - senkinek ne beszéljünk. Igen-t mondott,aztán bement. Szerintetek ez megcsalásnak számít?


2011. febr. 13. 00:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Öhm igen. Amúgy rohadt mázlista vagy!!!:D:D:D
2011. febr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
ha ennyibe nézed a barátnőd akkor tiszteld meg azzal hogy otthagyod.Utánna szórakozhatsz kedvedre hozzád hasonlókkal.Szerintem rendes nőket kerüld el.Nemkérdés hogy miért.
2011. febr. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
tapsot neked és a kedves szomszédnak.. nem lennék a nőd :))
2011. febr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Ez agy kamu kérdés, vagy ekkora taplóval mint te, még nem találkoztam. Gratula az "okos" fejednek -.-
2011. febr. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem megcsalás, hanem Fuckyeahgyik! :D
2011. febr. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
uccsonál van a pont. :D
2011. febr. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tedd meg azt a szívességet a barátnődnek, hogy elhagyod, mert nem érdemled őt meg, ő pedig nem érdemli meg, hogy ilyen gusztustalan ember legyen mellette. A helyedben én nagyon szégyellném magam, de szerencsére nem vagyok a helyedben.
2011. febr. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
ez FAKE!!!
2011. febr. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ez fake :D ilyent még a leghülyébb ember se csinál, és nem írná le ide ilyen könnyedén, ilyen nyugodt szavakkal, kifejezésekkel. :D
2011. febr. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sztem nem fake, de akk is MEGCSALÁS!!! Azt azért leírhatnád nagyon aranyosan, hogy ezt mért nem a a barátnődtől kérted? Ő nem tudna kielégíteni? Esetleg finnyás finom kis elkényeztetett? Egy okot mondj legalább.
2011. febr. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!