Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a barátnőm, ő erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőm, ő erre majdnem megölte magát! (? )

Figyelt kérdés

Szóval...Gyűlölöm magam, tudom hogy egy féreg vagyok...8hónapja vagyunk együtt...Összefutottam este az exemmel miután haverjaimtól mentem haza, és beszélgettünk, aztán a végén meg akartam ölelni, de valahogy csók lett belőle...Nem tudtam aludni, egész éjjel ezen agyaltam, aztán végülis sms-ben leírtam neki az egészet kb 15x bocsánatot kértem, mert megbántam, szeretem őt az életemnél is jobban..Erre másnap hívnám fel, nem veszi föl (mindig felveszi) Hívtam a legjobb barátnőjét, aki leüvöltött a telefonba, hogy még az éjjel szétvagdosta a kezét a barátnőm és majdnem elvérzett, korházban van :'(

Nemtudom mit tegyek, hatalmas bűntudatom van, nem merem odatolni elé a képem :'(

16/F (barátnőm 15 éves)


2011. júl. 2. 15:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Durva.Hagyd békén,ne keresd többé,neked is és neki is jobb lesz így.
2011. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
-_-....nem reagalja a mai fiatalsag kicsit tul a dolgokat?..
2011. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%

Ezért nem szabad emokkal, lelki betegekkel, éretlen kislányokkal kezdeni.


Ám hogy lett csók belőle?

2011. júl. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatom okos vagy, sms-ben kell leírni az ilyet...
2011. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Az a minimum, hogy bemész hozzá a kórházba, és személyesen bocsánatot kérsz tőle. Még akkor is, ha ezek után nem lesz folytatás.
2011. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben betolnám a pofámat a lányhoz... Szégyellném életem végig ha nem mennék be. Amúgy én lány vagyok, de ebben így tennék ha én lennék a megcsaló, akkor is. Ha meg tudtad csalni, ha ahhoz volt bőr a pofádon, akkor ahhoz is legyen, hogy face to face vállald!

N/20

2011. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek mindig voltak ilyen hajlamai, nem emós nem lelkibeteg csak nagyon érzelmes szegény :/ De eddig szerencsére mindig ottvoltam és meg tudtam nyugtatni, és azért sms-ben írtam mert ma nem is tudtunk volna találkozni, énmeg még napokig halogatni ezt nem bírtam volna...Akkor menjek be hozzá? Nem fog elküldeni, sőt egyáltalán meghallgat? :/
2011. júl. 2. 15:40
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy az sms a legjobb módja az ilyen dolgok közléséhez.
2011. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Na szép...felhívtam barátnőjét, hogy megtudjam melyik korházban van erre kinevetett és aztmondta viccvolt csakhogy átérezzem amit barátnőm érzett mikor megtudtam hogy megcsalt...(állítólag barátnőm az éjszaka közepén felhívta és ott sírt neki telefonban) De szerencsére jólvan, most megyek hozzá remélem megbocsát

(Amúgy úgy lett csók az ölelésből hogy megakartam ölelni jobbról, és őis jobbra hajolt, és ekkor mindketten hirtelen balra, amin elkezdtünk nevetni, és olyan közel volt hogy az a kis feszültség ami a nevetés után lett átalakult csókba :/ szégyenlem nagyon...)

Remélem megbocsát :'( De azért nagyon örülök hogy nem esett baja...

2011. júl. 2. 15:43
 10/27 anonim ***** válasza:
61%
hat elegge hulye ribanc lanyokkal baratkozol mar megse haragudj..ilyenekkel viccelni bazzmeg? en asszem eltornem kezet labat
2011. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!