Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a barátnőm, ő erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőm, ő erre majdnem megölte magát! (? )

Figyelt kérdés

Szóval...Gyűlölöm magam, tudom hogy egy féreg vagyok...8hónapja vagyunk együtt...Összefutottam este az exemmel miután haverjaimtól mentem haza, és beszélgettünk, aztán a végén meg akartam ölelni, de valahogy csók lett belőle...Nem tudtam aludni, egész éjjel ezen agyaltam, aztán végülis sms-ben leírtam neki az egészet kb 15x bocsánatot kértem, mert megbántam, szeretem őt az életemnél is jobban..Erre másnap hívnám fel, nem veszi föl (mindig felveszi) Hívtam a legjobb barátnőjét, aki leüvöltött a telefonba, hogy még az éjjel szétvagdosta a kezét a barátnőm és majdnem elvérzett, korházban van :'(

Nemtudom mit tegyek, hatalmas bűntudatom van, nem merem odatolni elé a képem :'(

16/F (barátnőm 15 éves)


2011. júl. 2. 15:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jó vicc volt, a barátnőd, vagy az a csaj találta ki, aki mondta a sztorit? Én soha nem ütnék meg lányt, de itt tuti pofánvágnám.... Ilyennel viccelni. Majd ha tényleg történik valami, ne csodálkozzon, ha mindenki lesz@rja!
2011. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég gáz. A mai fiatalok rendkívül érzéketlenek.

Ez szerintem egyáltalán nem volt vicces.

2011. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
57%
Bocs az őszinteségért, de megérdemelted. Az ő helyében még el is küldenélek a fenébe, de ez már az ő dolga. Tanulj a hibádból, még egyszer ne történjen ilyesmi.
2011. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
az utolso valaszoloval nem ertek egyet.Megerdemelte? volt pofaja elmondani hogy mit csinalt es bocsanatot is kert,nem titkolta el..errefel egy ilyen szar, es szanalmas viccet beutnek a kislanyok? omg
2011. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Nem én barátkozom vele, hanem barátnőm...Megvan a száma mert anno barátnőm beírta a telefonomba. És mivel tudom hogy ők legjobb barátok ezért felhívtam

Amúgy a csaj egy nagy sz.rkavaró ;)

És lesz vele egy kis beszélgetésem bár ebben a "mondjuk ezt neki" dologban szerintem a barátnőm is bennevolt mivel nem vette fel a telefonját :/ Mindegy, az én hibám az egész, megyek mentem a menthetőt :(

2011. júl. 2. 15:48
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Pfff. Hát baromi érzelmes lány lehet, ha ilyennel viccel. Én biztosan rákontráznék a francba, és kidobnám, mondván, hogy tudja kinek az érzéseivel szórakozzon, még ha egy paraszt is voltam, amiért megcsaltam.
2011. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

15.49 Nemtudom benne volt-e, de tényleg érzelmes lány

Majd megkérdezem...Viszont mostmár tényleg megyek, ha visszajöttem írok..:(

2011. júl. 2. 15:50
 18/27 anonim ***** válasza:
65%
15:48: Nézőpont kérdése. Számomra a megcsalás az egyik legnagyobb bűn, amit ember elkövethet. Mindenkinek más a véleménye, tartsuk tiszteletben egymásét.
2011. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
en tiszteletben tartom, csak nem ertek veled egyet.
2011. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ugyanazt érzi az, akinek majdnem meghalt a barátnője, mint akit megcsaltak. Ez az én szerény véleményem.
2011. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!