Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátnőm? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőm? (többi lent)

Figyelt kérdés

Beszélgettem ma este barátnőmmel msn-en,és közben egy éppen ebben az utcában lévő lánnyal is,aki erőltette,hogy menjek ki hozzá,ha indul haza.Kimentem,és kérte hogy kísérjem haza.

Mondtam neki,hogy csak akkor kísérem haza,ha előtte feljön hozzám,és orálisan kielégít. Megtette. Én pedig hazakísértem,és mondtam neki,hogy erről soha - senkinek ne beszéljünk. Igen-t mondott,aztán bement. Szerintetek ez megcsalásnak számít?


2011. febr. 13. 00:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ha én a bnőd lennék letépném a retkes f*szodat és a szádba raknám ^^ jó éjszakát
2011. febr. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
uccsónál a pont.
2011. febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Válasz: Igen....

Véleményem: te bizony egy utolsó rohadt ki g.ci vagy, aki nem érdemel barátnőt, csak a marokmarcsát....

2011. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"(ha én a bnőd lennék letépném a retkes f.....dat és a szádba raknám ^^ jó éjszakát"). Na most azzal mit érne el az aki ezt megtenné azzal jobb lenne a helyzet? Ha nekem valamely csaj agresszívan nyúl a farkamhoz azt csak akkor tegye, ha már nincs szüksége a kezeire. Nem értem miért kell támadni a kérdezőt egy elkísérés nem olyan nagy bűn. Komolyan mondom megáll az eszem ha a nő félrelép, akkor is angyal de ha a férfi teszi ezt akkor egy hadd ne mondjam ki inkább, mert nem szép szavak az biztos.

Te meg kérdező:! Ha tényleg megtörtént a dolog akkor viszont már elvedztetted a barátnőd bizalmát.

2018. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!