Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátnőm! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fke kérdése:

Megcsaltam a barátnőm! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőm kiment pár hónapra külföldre. Egynapja van kint és ma focimeccs alatt és után csókolóztam egy másik lánnyal. Nem ismertem ez a lányt előtte, de amikor megláttam éreztem, hogy ez fog történni. Soha ezelőtt ilyen nem volt. Szeretem a barátnőmet. Nagyon szégyellem magam, tudom többé ilyet nem fogok tenni.

Mondjam el neki? Félek a végét jelentené a akapcsolatunknak, mivel ezt a távolból nem tudnám imagyarázni.

Megérdemelnék nagyon sok rosszat. De nem tudnám elviselni, ha szakít velem. Ez volt az első csalásom. Mondhatnám, hogy részeg voltam, de nem lenne teljesen igaz. Magamnál voltam és nem kényszer volt. 20 F


18 éven fellüliek válaszát várom. Nem érdekel a 14-16 évesek mondanivalója, bármily bölcsnek is higyjék magukat. A 17 évesek határeset. Az ő válaszaikat is várom. De inkább tapasztaltabb emberek válaszai érdekelnének.


2010. jún. 18. 03:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Én 11 éves vagyok, mindenkinél bölcsebb, és nem tudom, hogy miért képzeled azt, hogy egy nálad fiatalabb ne tudna jó tanácsokat adni. Amíg nyelvtanilag helytelenül fogalmazol, ó, kérlek, te se szólalj meg.
2010. jún. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, ha valóban szereted és nem akarod megbántani, akkor ez az egész titokban marad. Különben is, ha csak ilyen egy alaklom volt, nemhiszem, hogy komolyabban kihatna Rád.
2010. jún. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
de azt ti is látjátok, hogy nem szereti, ha szeretné, még a fejébe se fordulna meg ilyesmi.
2010. jún. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Fel tudod fogni, hogy ő hónapokra ment el, te pedig egy napig sem bírtad ki?


Jobb lenne, ha teljesen szakítanátok arra az időre, amíg ő kint van. Neked és neki is jobb lenne. Aztán ha hazajött újrakezdhetnétek a kapcsolatot.

Még hányszor szeretnéd megcsalni? A napi egy belefér, amíg haza nem jön?

2010. jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:

Nem fogok elkezdeni neked regélni,mivel ugy látom hogy tisztában vagy vele milyen rosszat tettél.

Tegyük fel h ö csalt meg téged, te mit várnál el töle és hogyan? - az igazat vagy csak kimagyarzáni a dolgot stb...

tedd azt amit te is elvárnál töle!!

És spha többet ne csinálj ilyet!!!!

2010. jún. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
hát mit fog rólad gondolni? 1 napot sem bírtad, akkor hónapokat hogy? minden meccshez egy csaj dukál? sztem mond el neki h. egy botlás volt. ha nem mondod el, és a csajtól meg tudhatja később az rosszabb:S lehet hogy pipa lesz rád, de ha szeret és te is szereted megbocsát 17L
2010. jún. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Nem fogom többé megcsalni. Még soha nem tettem ilyet ezelőtt. Ha megcsalásért nem is az esetleges nyelvtani hibákért az akoholol a felelős.


Tényleg szeretem a barátnőmet. Nem SZERETTEM volna megcsalni, hanem megtörtént. Nem tervezett dolog volt.


Nem lesz folytatása. Nem is ismertem ezt a lányt. Sokat ittam felszabadult voltam, nyert Mexikó.


Megragadtam a kettő között. Mondjam el neki, de nem tudjuk megbeszélni rendesen? (a kimagyaráznit úgy értettem, hogy elmondanám neki a dolgot és azt is, hogy mennyire bánom, de, ha ezt most megírom mailben, vagy felhívom az nem jó ötlet) Azt hiszem nem dobna ki. De nem is ez a lényeg.

Vagy, ne mondjam el és amit nem tud, neki nem fáj.


Nem arrról van szó, hogy megvetném a 17 éveseket, de biztos nem egy tapasztalatlan sihederre fogok hallgatni. Az, hogy különb-e nálam nehezen meghatározható, hiszen közel nem élt annyit, mint én. Én sem gondoltam, hogy valaha megcsalok valakit. Szóval lehet leköpni, de nem érdekel a nálam fiatalabbak véleménye. Majd, ha felnőttek lesztek, akkor. Amúgy szerelem szex kategóriában nem is válaszolhatnátok...

2010. jún. 18. 10:23
 18/27 A kérdező kommentje:

az utolsónak igaza van,

egy botlás volt

elmondom neki és tudom, hogy megbocsájt


és valóban nem csalom meg soha többé, szörnyű érzés

2010. jún. 18. 10:25
 19/27 anonim ***** válasza:

Nekem is lett volna már kismilliószor alkalmam más pasikkal kavarni a kapcsolatunk alatt, de sose tettem. Miért? Mert szeretem a barátomat. Te nem szereted igazán a barátnődet. Ami főleg nagyon gusztustalan, hogy épphogy lelép, te már mással hetyegsz.. szegény lány, pedig ő biztos bízik benned. Az idáig nagyon szép és jó, hogy megbántad, de a lényeg, hogy KÉPES voltál megtenni. Én nem mondom meg, mit csinálj, a te dolgod, hogy elmondod-e vagy sem, de szerintem a barátnőd úgyis meg fogja érezni rajtad, hogy nem stimmel valami, ha hazajön, nekünk nőknek érzékenyek erre az antennáink. Akkor meg hazudozhatsz a végtelenségig...

ez a kapcsolat alapjaiban el lett cseszve ezzel a magánakcióddal, mert pont a lényeg, a bizalom tört meg.

24 N

2010. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy kor nélkül lehet válaszolni, és én is beírhatnám a válaszom végére hogy F/29, miközben csak 19 vagyok.

Ha egy 18 éven aluli válaszolni akar, akkor szerintem fog is, és még odahazudik egy másik kort a válasz végére. És még tartalmas, értelmes választ is kaphatsz tőle.

2010. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!