Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell tenni, ha az exed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tenni, ha az exed gallyra vágott, te túlléptél rajta, de az új partneredben sem tudsz megbízni és úgy érzed másban sem tudnál?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymás. Óvatosan már említettem neki a dolgot, de Ő annyit mondott hogy ha nem csinálok ostobaságot, nem lesz baj. Lehet túlkombinálom a dolgot? Mit kellene tennem hogy lenyugodjak?
2010. jún. 17. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom lány vagy.Az exed utáni első partnerednél ez igy marad, ez igy normális.A következőnél már nem lesz semmi bajod.
2010. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
23 éves férfi... sorry elfelejtettem odabiggyeszteni... Tán még azt is, hogy ha meg egyszerűen megpróbálok nem foglalkozni a dologgal akkor lehet átesek a ló túloldalára és ez figyelemhiánnyá alakul ami szintén nem egészséges a kapcsolat számára. ÜDV23F
2010. jún. 17. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen. Van ilyen... a kapcsolatok alapja a bizalom és ez az, amit tönkre bsztak nálad (nálam is hasonló a szitu). Idővel kigyógyulsz, de nagyon sok idő kell ahhoz, hogy újra meg tudjál bízni (!majdnem!) annyira ismét valakiben.


Amúgy meg ne agyalj ilyen hülyeségeken... és próbálj megbízni benne... légy optimista! Ez a csaj pedig nem olyan szemét szar, mint a volt barátnőd, ugye? Ugye! Hát akkor meg?

2010. jún. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a biztató szavakat. Általában megoldom a saját ügyes bajos dolgaimat, de ez kifogott rajtam. No majd látjuk. Azt tudom hogy nincs módszer arra hogy megbizonyosodjak a szilárdságáról, csupán a szavának kell tudnom hinni. Nem paráznék így szerintem ha nem arról lenne szó hogy hónapokon belül egy fedél alá költözünk. Vagyis én költözök hozzá ismét áldozatokat hozok, csak remélni tudom hogy ez nem hiába lesz. Amúgy semmi gond sincs vele. Nem adott okot még arra hogy kételkedjek benne. Szóval nem is értem magam mi a francnak csinálom a fesztivált. ÜDV23F
2010. jún. 17. 17:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!