Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazam van vagy legyek megértőbb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van vagy legyek megértőbb?

Figyelt kérdés

A feleségem GYED-en van és nagyon magába fordult. Egész nap csak a gyerekkel van és elvárja tőlem, hogy minden nap munka után siessek haza, mert "ő egész nap a gyerekkel volt és szeretne beszélgetni egy felnőttel végre". Duzzog, ha meg akarok inni egy sört a kollégáimmal vagy kondiba mennék (NEM mindennap, hanem hetente 1-2 alkalommal). Nem vagyok az a típusú férfi, aki elvárja, hogy mivel a felesége otthon van, ki legyen szolgálva, minden második alkalommal én főzöm az ebédet, kimosok, kitakarítok, bevásárolok, gyógyszert váltok ki. A gyereket sem hanyagolom el, minden nap játszom vele vagy leviszem az udvarra, simán adok neki vacsorát, most épp apás-korszakban van, úgyhogy én fürdetem.

Felajánlottam neki, hogy vigyázok a gyerekre, és akkor ő elmehet fodrászhoz vagy úszni vagy barátnőzni kiveszek egy szabadnapot, amikor ő elmenne dolgozni egy-egy napra (másodállásban gyógymasszőr, gondoltam, jót tenne neki, ha felnőttek között lenne), esetleg szoktassuk a nagymamát is, hogy vigyázzon a kicsire, és mi elmehetünk moziba vagy színházba vagy vacsorázni. De nem, ő nem akar sehova se menni, de elvárja, hogy mindennap rohanjak haza, mert ő egész nap egyedül van (a munkahelyemen is felhív és folyton írogat Facebookon vagy Viberen).


2018. máj. 28. 14:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%

Nincs igazad s ha teljesen az lenne is sokkal megértőbbnek kéne lenned.

Értelmezd e szót, kérlek....

2018. máj. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, én "csak" bébiszitterkedek napi 5-6 órát, de marhára leszív agyilag, hogy egész idő alatt senkihez nem lehet szólni, a gyerek maximum gagyog, visít, nevet, és ennyi.


Még ezt a két hetet kibírom, de már alig várom, hogy leléphessek az új munkahelyre, állatok közé.

Alapból nem vagyok társasági, de azért az emberi beszélgetést én is igénylem (az állat másabb, meg ott van 2-3 kolléga).


Viszont az nem normális, hogy ennyire hárít, szerintem kezdődő depressziója van.

Én munka után alig vártam, hogy KimEheSSEK a négy fal közül, akár csak egy kávéra, vagy a folyópartra, ő viszont benn ücsörögne egész végig.


Keressetek jó pszichológust neki, komolyan mondom.

2018. máj. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!