Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álcázva MSN-en tesztelget a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álcázva MSN-en tesztelget a feleségem, csak én vagyok így?

Figyelt kérdés

Mindig felvesz valaki msn-en egyedülálló lány tök jó képe van és érdeklődik erősen utánam.

Egyszer már lebukott, de már azóta kétszer is megcsinálta velem egyszer én szívattam meg úgy hogy azt mutattam hogy érdekel a csaj és elhagyom érte a feleségem, akkor lebukott mert végülis kiderült. Megbeszéltük nem csinál ilyet. De már megint kezdi.

Most szépen írogatok, de már volt hogy letiltottam.


2010. jún. 10. 15:12
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
69%
bocsi,de nagyon buta nőt vettél el:D
2010. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
87%
én is tesztelgettem a pasimat anno,és mindig lebukott szerintem van egy bizonyos érzékünk ahhoz ha valami van a fületek mögött:)
2010. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

15:21: "Ez sem az utolsó házasságod."


Ez tetszett. És mennyire egy dologra gondoltunk... :DDD

2010. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
inkább csak jót nevetek rajta
2010. jún. 10. 15:32
 25/40 anonim ***** válasza:
73%

ahelyett hogy ezzel szorakoznál,talán vele kellene többet törödnöd...

ezt én is eljátszottam párommal,nem jött rá,hogy én vagyok,csak mikor kizártam a lakásból...

2010. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
74%
ez szerintem sem normális, hidd el. én túl féltékeny típus vagyok, de ilyet soha nem tennék. ez már beteges. én a helyedben jól kiosztanám a fejét, majd elküldeném egy dokihoz. szerintem az majd kinyitja a szemét, hogy ne legyen már ilyen, mert ez a kapcsolatotok rovására megy. de egy kicsit úgy tűnik a válaszaidból és kérdéseidből, mintha annyira azért nem is szeretnéd. na de ez csak egy vélemény. szerintem beszélj vele, mert ez nem normális dolog, hidd el.... 27/L
2010. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
nAgyon is szeretem, ezért is csak jót mosolygok ezeken. :D
2010. jún. 10. 15:43
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem foglalkozz vele kicsit többet msn-ezés helyett!

Én is csak édesanyámmal msn-ezek, amióta nem lakom otthon (2 éve).

Szerintem nem kellene megszívatni, jobb lenne leülni és megbeszélni a problémákat.

Már feltették a kérdést, én is felteszem, mert nem érkezett rá válasz: van oka a féltékenységre? Adtál rá korábban okot neki?


V

2010. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

1szer ha ez ok végülis az lehet hogy a volt barátnőmmel írtam, mert nem tudom valamiért eszembe jutott de nem akartam Tőle semmit...csak úgy.

Munkahelyen msnem van Ővele is írok pluszba Ő két helyről ír.

2010. jún. 10. 15:46
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

dehogynem kell megszívatni.

és pont azért, mert visszaeső.

2010. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!