Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álcázva MSN-en tesztelget a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álcázva MSN-en tesztelget a feleségem, csak én vagyok így?

Figyelt kérdés

Mindig felvesz valaki msn-en egyedülálló lány tök jó képe van és érdeklődik erősen utánam.

Egyszer már lebukott, de már azóta kétszer is megcsinálta velem egyszer én szívattam meg úgy hogy azt mutattam hogy érdekel a csaj és elhagyom érte a feleségem, akkor lebukott mert végülis kiderült. Megbeszéltük nem csinál ilyet. De már megint kezdi.

Most szépen írogatok, de már volt hogy letiltottam.


2010. jún. 10. 15:12
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
62%
küld át hozzám, lerendezem a nőcit.
2010. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak Te vagy így, mert már másnak nem hiszem, hogy a felesége volna. :D


Sok kitartást kívánok a csajhoz a továbbiakban. :DDD


20F

2010. jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért nagyon bizalmatlan veled szemben a feleséged. Ha igaz mindaz, amit leírtál, akkor gondok vannak. Nem lehet, hogy adtál már okot rá, hogy ennyire ne bízzon meg benned? Ok nélkül nem igazán szokták ennyire túllépni az "egészséges féltékenység" határát.


Szerintem le kellene ülni, és megbeszélni vele a dolgot, ugyanis a végtelenségig nem mehet így, hogy te szívatod őt mns-en, ő meg téged...

2010. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Így állnánk? :D Amúgy 25F
2010. jún. 10. 15:15
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti megírnám h szívem megint lebuktál... :D
2010. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
94%
25évesen msnezgetsz egyfolytában?törődj a feleségeddel bazzeg.
2010. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha teljesen biztos vagy benne, akkor szivasd meg.

Játszd el, hogy homokos vagy, majd megtanulja egy életre mivel szórakozzon!

2010. jún. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
86%

Boldog párkapcsolatban élek, így egyáltalán nincs is szükségem arra, hogy bárkivel beszélgessek msn-en.

Miért kell egyáltalán bárkivel is beszélgetni otthonról? Foglalkozz a feleségeddel msn-ezés helyett, így nem adódhat ilyen helyzet. Sokkal jobb időtöltés.

2010. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

A homokos jó :D

Informatikus vagyok bazzeg mit csináljak ?:D

2010. jún. 10. 15:19
 10/40 anonim ***** válasza:
86%

nekem egy hbarátőm csinálta régebben ezt.

bár ő nem msnen (akkor még nem volt divat), hanem sms-en.

Idegen számról. Valami hülye dumát írt, hogy "szia. A múltkor szemeztem veld és nagyon megtetszettél. Találkozzunk, bla bla"

De annyira gyenge volt a sztori (meg különben is szuper intelligens vagyok), hogy egyből rájöttem. Vissza is írtam neki (az idegen számra), hogy persze bébi. Találkozunk ma is, ahogy mindig.

Amúgy ő azért csinálta, mert nem volt megelégedve magával és betegesen féltékeny volt.

Pedig nem volt rá oka.

Szóval a te nejed féltékeny?

2010. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!