Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal szakítottunk.Erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal szakítottunk.Erre én elkezdtem hülyén hisztérikusan viselkedni.Fenyegetőztem meg minden.4-5 napig tartott ez az egész. Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Mostmár másként látom a dolgokat, és tudom,hogy hülye voltam.Ég a fejem, és ő már "barátkozni" se akar.Szeretném jóvátenni a dolgokat, még ha nem is békülünk ki, legalább jóba legyünk, és szívesen emlékezzem vissza rám.De sajnos nemtudom,hogy hogyan:(
2008. okt. 26. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel, kedvesen beszéld meg vele a dolgot, mondd el neki mindezeket hogy szeretnéd ha jóba lennétek, és mondd neki hogy azért viselkedtél hisztisen mert megviselt a szakítás, átkell beszélni vele mindent, csupán ennyi :-)
2008. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam!!!Nem akar meghallgatni, aztmondja,hogy segítettem neki abban,hogy megutáljon és elfelejtsen.Tudom,hogy igaza van, tényleg úgy viselkedtem mint egy dilis, és áhh...sajna nemtudom vissza forgatni az időt:(
2008. okt. 26. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálta a barátom. 1 hónapnyi járás után vesztünk úgy össze hogy elkezdett rám kígyót, békát kiabálni msn-en, de élőbe került. 1 hétig tartott ez az állapot, majd szépen lassan elkezdett "nyomulni" kért állandóan egy esélyt, h gondoljam meg nem fogom megbánni, ne haragudjak rá többet ilyet nem csinál stb. Ha szóba se akar állni veled mert annyira megbántottad volna akkor hagyj neki egy kis időt. Ne keresd egy darabig. hagyd h ő lépjen. Ha nem lép akkor esetleg ráírhatsz msn-en h megbántad a dolgokat stb és h bocsásson meg és h legyetek barátok stb.. Mi is kibékültünk és másfél éve együtt vagyunk :$ És ha talán ti is újra összejöttök, akkor felejtsétek el ezt az egészet!!
2008. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!