Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merek szerelmesnek lenni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek szerelmesnek lenni. Pedig már kezdődik. Mit csináljak ellene?

Figyelt kérdés
összeismerkedtem 1 fiúval. És nagyon úgy érzem h maghalok érte. De rettegek attól h vége lesz. Szóval ha több ideig együtt maradunk,én tuti h egyre jobban megszeretem, és mégis úgy dönt hogy nem akar engem, vagy valami miatt vége lesz, én azt nem bírom ki, ettől nagyon félek. Ő akar engem. Én is őt. De félek hogy jön vki jobb nálam vagy vége lesz. Ezt mondjam el neki? Végülis akkor úgyis azt mondaná h nem úgy lesz stb. Vagy mit csináljak? Úgy érzem ezt nem fogom tudni megoldani. Menekülök a szerelem elöl. Voltatok már így?
2010. jún. 3. 13:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha valóban szerelmes lennél, akkor nem merülnének fel benned ilyen gondolatok. Aki szerelmes, az tudja mit akar. Amíg kétségeid vannak, addig ne jöjj össze vele, mert abból valószínű nem sok jó fog kisülni. Idővel majd érezni fogod hogy melyik a jobb döntés, hogy tényleg mindenképp össze akarsz-e jönni vele, és csak ekkor hozd meg a döntést, akkor jöjj össze vele, ha teljesen biztos vagy benne hogy azt akarod.


Megkérdezni tényleg hülyeség, úgysem mondana mást.

2010. jún. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én erre kitaláltam, hogy örökösen gyűjtögetem a bizonyítékokat, hogy szeret

pl múltkor írattam verset a párommal, hogy írja le miket érez irántam, az sem baj, ha csipkelődve esetleg bántva

vagy: mondtam, hogy kevés az idő amit együtt töltünk

és észrevettem, hogy próbál több időt rám szakítani, hogy nekem jobb legyen

meg ilyenek, és így mindig érzem, hogy miattam tesz ezt, vagy azt tehát fontos vagyok neki ezért mindig megkérem pár dologra

2010. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
oké most még ő is olyan h megtesz értem minden. De ez csak a kapcsolat elején van általában szte,
2010. jún. 3. 16:18
 14/15 anonim ***** válasza:

De nem szabad menekülni, mert így soha nem leszel igazán boldog. A szerelem nem létezik szakítás és csalódás nékül, ahogy élet sem létezik a halál nékül. De az is lehet, hogy ő az az ember, akivel öreg korodig élni fogsz...nem lehetetlen :) amúgy hány éves vagy?



(06.03. 13:36

Mintha csak magamat hallanám...:S)

2010. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
18 vok
2010. jún. 4. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!