Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merek szerelmesnek lenni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek szerelmesnek lenni. Pedig már kezdődik. Mit csináljak ellene?

Figyelt kérdés
összeismerkedtem 1 fiúval. És nagyon úgy érzem h maghalok érte. De rettegek attól h vége lesz. Szóval ha több ideig együtt maradunk,én tuti h egyre jobban megszeretem, és mégis úgy dönt hogy nem akar engem, vagy valami miatt vége lesz, én azt nem bírom ki, ettől nagyon félek. Ő akar engem. Én is őt. De félek hogy jön vki jobb nálam vagy vége lesz. Ezt mondjam el neki? Végülis akkor úgyis azt mondaná h nem úgy lesz stb. Vagy mit csináljak? Úgy érzem ezt nem fogom tudni megoldani. Menekülök a szerelem elöl. Voltatok már így?
2010. jún. 3. 13:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hosszú, ami egyszer véget ne érjen. De ha úgy éled le az egész életed, hogy attól félsz mikor lesz vége a dolgoknak, boldogtalan ember leszel.


Carpe diem.



Holdtündér

2010. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mindenki fel hidd el, csak itt a lenyeg abban van, hogy nem a szerelemtol felunk, hanem a csalodastol!

De mindenki csak edzodik a csalodasoktol.

Szoval vagj bele batran!

Nezzd a dolgokat pozitivan es akkor a kapcsolatotok is abba az iranyba fog terelodni :)

2010. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez így van...különben is ha választhatnál, hogy megszüless vagy ne, nem születnél meg mert egyszer úgyis meghalsz?? Azért élünk, hogy élvezzük azokat a jó dolgokat, amiket megkapunk és küzdjünk azokért, amik fontosak a számunkra. Nem szabad menekülni, a csalódás mindig benne van a pakliban, de merni kell kockáztatni, mert csak így lehetsz boldog!!!
2010. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés, de próbáld meg szerintem. A csalódástól én is rettenetesen félek, eleinte ezért nem mertem közel kerülni a sráchoz, és még most is így van talán egy kicsit, de már több éve együtt vagyunk, és tudom hogy szeret, és én is szeretem őt. Az első válaszolónak igaza van. Boldogtalan leszel, ha menekülsz a szerelem elől, és szerintem a srácnak simán elmondhatod mit érzel, mitől félsz.
2010. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
úgy nek lehetek sose boldog ha attól rettegek h vége lesz. Már most nagyon hiányzik. Pedig tegnap este együtt voltunk. Imádom nagyon:( És pont ettől féltem.
2010. jún. 3. 13:22
 6/15 A kérdező kommentje:
de nem fog hülyének nézni ha ezt elmondom neki?
2010. jún. 3. 13:22
 7/15 anonim ***** válasza:
akárcsak magamat hallanám.... mai napig félek és ha valakihez kezdek közelkerülni jobban akkor elkezdek vele flegmázni és eltaszítom magamtól... de ezt nemcsak fiúval lánnyal is... bár a legjobb barátnőmnek eztmár elmondtam éső tényleg megért és mellettem áll és örül ha flegmázok vele mert akkor tudja, h szeretem:D én ilyen vagyok és tudom is hogy miért de nemtudom hogy mikor fogok ezen tullépni...:S 18/L
2010. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem írod le h miért?
2010. jún. 3. 13:40
 9/15 anonim ***** válasza:
minek lenne vége, ha el sem kezded?
2010. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
de ha összejövök vele, akkor vége lehet. És ezért nem tom mit csináljak:S
2010. jún. 3. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!