Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindjárt bőgök! Én reagálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindjárt bőgök! Én reagálom túl? 24/L

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, 26 éves, akit 1 hónapja ismerek, de már rögtön az elején megkért, hogy legyünk együtt, járjunk. Pont, ennyi, semmi azért, mert tetszem neki vagy valami. Mindegy, én örömmel mondtam igent, mert nekem ő nagyon is tetszett, minden tetszik rajta, egyszerűen megfogott. Második randin már meg is csókolt, és azóta is minden alkalommal csókolóztunk, nem is keveset. Boldog voltam, viszont egy valami zavart, mégpedig az, hogy soha nem mondja, hogy tetszem vagy kedvel, ne adj'Isten, szeret. Van szerelem első látásra, mert ez részemről az volt. Ahogy egyre jobban megismerem, egyre jobban szeretem. Én megszerettem őt, és mivel állandóan megcsókol, azt hittem, valamit ő is érez.

Ma kijött szóra msn-en, hogy ő még nem biztos magában, sem abban, hogy vannak-e benne egyáltalán érzelmek. Én megírtam erre, hogy itt arról is szó van, hogy azt se tudja, hogy egyáltalán lesznek-e, erre írta, hogy pontosan. Elköszöntem és kiléptem gyorsan, otthagytam, azóta meg a sírás kerülget.

Én reagáltam túl? Én vártam túl sokat 1 hónap után? Miért csókolt meg minden alkalommal és olyan hosszan, miért bújt hozzám, miért játszotta, hogy szeret? Igaz, mondani sose mondta, az feltűnt. Most mi lesz? Nem jött utánam, nem keresett, belenyugodott, hogy kiléptem. Tényleg nem szeret. Mit csináljak? Miért nekem kellett előbb beleszeretnem? HA NEM SZERET, MIÉRT CSÓKOLT MEG ANNYISZOR?? Miért...?? miért??


2010. jún. 2. 23:48
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
36%
Legalább már meg is húzott? Mert ha igen akkor egyértelmű hogy csak arra ment ki a játék
2010. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
58%
Nem mindenki ilyen üres lelkű, hogy egy hónap után dugjon...
2010. jún. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
56%
Lelketlen állat jó néhány férfi tisztelet a kivételnek...ezért nem szabad őket annyira "szeretni"...
2010. jún. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Feministák gyüjtőhelye...
2010. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!