Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindjárt bőgök! Én reagálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindjárt bőgök! Én reagálom túl? 24/L

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, 26 éves, akit 1 hónapja ismerek, de már rögtön az elején megkért, hogy legyünk együtt, járjunk. Pont, ennyi, semmi azért, mert tetszem neki vagy valami. Mindegy, én örömmel mondtam igent, mert nekem ő nagyon is tetszett, minden tetszik rajta, egyszerűen megfogott. Második randin már meg is csókolt, és azóta is minden alkalommal csókolóztunk, nem is keveset. Boldog voltam, viszont egy valami zavart, mégpedig az, hogy soha nem mondja, hogy tetszem vagy kedvel, ne adj'Isten, szeret. Van szerelem első látásra, mert ez részemről az volt. Ahogy egyre jobban megismerem, egyre jobban szeretem. Én megszerettem őt, és mivel állandóan megcsókol, azt hittem, valamit ő is érez.

Ma kijött szóra msn-en, hogy ő még nem biztos magában, sem abban, hogy vannak-e benne egyáltalán érzelmek. Én megírtam erre, hogy itt arról is szó van, hogy azt se tudja, hogy egyáltalán lesznek-e, erre írta, hogy pontosan. Elköszöntem és kiléptem gyorsan, otthagytam, azóta meg a sírás kerülget.

Én reagáltam túl? Én vártam túl sokat 1 hónap után? Miért csókolt meg minden alkalommal és olyan hosszan, miért bújt hozzám, miért játszotta, hogy szeret? Igaz, mondani sose mondta, az feltűnt. Most mi lesz? Nem jött utánam, nem keresett, belenyugodott, hogy kiléptem. Tényleg nem szeret. Mit csináljak? Miért nekem kellett előbb beleszeretnem? HA NEM SZERET, MIÉRT CSÓKOLT MEG ANNYISZOR?? Miért...?? miért??


2010. jún. 2. 23:48
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
90%
Azt hittem 24 évesen már vannak olyan érettek a lányok, hogy ne ríjjanak így:D Amikor először olvastam azt hittem tizenvalahány éves vagy:D
2010. jún. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Én pedig 23:58 vagyok megint. Ahogyan írta is valaki fentebb, minden remény talán még nem veszett el. Szerintem két lehetőséged van. Vagy megvárod, amíg ő jelentkezik, és tisztázni akarja, kimondani, hogy hányadán is áll ő ezzel őszintén. Ha valamit is jelentesz neki, meg fogja tenni. Vagy ha nem tudod kivárni, mert őrlődsz, akkor kezdeményezd te, hogy tisztázzátok, beszéljétek meg. Ha kicsit is jelentesz neki, nyitott lesz rá.


Ha nem, akkor ennyi volt, hadd menjen.


Ha igen, és folytatódik a kapcsolat, akkor adj neki időt. Hátha, ahogy írta a fenti hozzászóló is, neki csak több idő kell, hogy megnyíljon. Viszont lehetőleg ne hagyd, hogy vakká tegyen a szerelem, és mindig tartsd szem előtt a saját méltóságodat. Ha úgy érzed esetleg, hogy nem úgy bánik veled, ahogyan érdemled, hagyd ott. (Azért írom csak ezt, mert ha az ember szerelemes, sok mindent megtesz vagy elnéz, mait egyébként nem tenne.)

2010. jún. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Hát kibőgtem magam, és az utolsónak mondom, hogy azért bőgök, mert úgy érzem, szeretem, és túl sokat reméltem, közben meg p.ofáraestem. Tudod, milyen az, amikor az ember elveszti az álmait, a reményét?

Köszönöm a válaszokat, majd ha keres, akkor valamit csak mondok neki, csak nem tudom, hogyan viselkedjek vele ezután.

2010. jún. 3. 00:13
 14/34 A kérdező kommentje:
22/L, olyan sok jó tanácsot adsz, a válaszod második felében van a lényeg, köszönöm, hogy írtál.
2010. jún. 3. 00:15
 15/34 anonim ***** válasza:

Mért kell baszogatni szegényt azért, mert zaklatott, sz.r kedve van, gondolom azért fogalmazta így meg...

Nem, nem reagálod túl, elhiszem, hogy nagyon rosszul esik, hogy reménykedtél, és kiderült, hogy nem is szeret. Igazad volt, szerintem, értelmetlen lett volna tovább várni, ha 1 hónap után nem kedvel meg később sem fog, neked meg csak egyre rosszabb lesz. Próbálj meg ne foglalkozni vele, szervezz programokat barátnőkkel, stb., ne gondolj rá!

Szerintem ő nem akart semmi komolyat, csak egy laza kapcsolatot, te meg szerelmes vagy belé - ez így tényleg nem megy. Javasolni max. annyit tudok, hogy legközelebb akkor járj valakivel, ha biztos vagy benne, hogy fontos vagy neki, ezt azért lehet érezni.

fel a fejjel lesz nála sokkal jobb.

2010. jún. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Azért majd írj, hogy mi lett...:)
2010. jún. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Szerintem félreértetted a faxit. Kamaszkorom óta nekem sincsenek nagyon érzéseim, esetenkénti félelmet és örömöt leszámítva. Baromira nem vagyok elégedett a helyzettel és gondolom ő sem az. Lehet, hogy épp próbált a bizalmába avatni csak félreértetted és lepattintottad. Ja és amúgy baromira túlreagálod szerintem. Ha ilyen stílusba fogsz beszélni vele azzal hótziher, hogy elüldözöd magadtól.
2010. jún. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%

Nem reagálod túl. Aki meg baszogat az egy jó nagy köcsög!!!

Akinek vannak érzései, aki tud még szeretni mindig az baszik rá. Nem értem, hogy az emberek hogy lehetnek ilyenek, hogy ennyire játszadozzanak mások érzelmeivel. Egy csóktól már nincs messze az ágy... legalább is annak aki csak azzal csinálja akit szeret. Legalább megmondaná őszintén, hogy ha kétségei vannak, még mielőtt lenne valami.


Próbálj meg tovább lépni, de a miérteket tőle kellene megkérdezni. Ha egy értelmes fickó akkor őszinte lesz! Ha nem, nem is érdemli meg, hogy rágondolj.

19/l

2010. jún. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan nem értem hogy lehetnek egyesek ILYEN KIB*SZUTTUL ÉRZÉKETLEN KÖCSÖGÖK. (válaszolókra gondoltam...) :S
2010. jún. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
u->o
2010. jún. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!