Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindjárt bőgök! Én reagálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindjárt bőgök! Én reagálom túl? 24/L

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, 26 éves, akit 1 hónapja ismerek, de már rögtön az elején megkért, hogy legyünk együtt, járjunk. Pont, ennyi, semmi azért, mert tetszem neki vagy valami. Mindegy, én örömmel mondtam igent, mert nekem ő nagyon is tetszett, minden tetszik rajta, egyszerűen megfogott. Második randin már meg is csókolt, és azóta is minden alkalommal csókolóztunk, nem is keveset. Boldog voltam, viszont egy valami zavart, mégpedig az, hogy soha nem mondja, hogy tetszem vagy kedvel, ne adj'Isten, szeret. Van szerelem első látásra, mert ez részemről az volt. Ahogy egyre jobban megismerem, egyre jobban szeretem. Én megszerettem őt, és mivel állandóan megcsókol, azt hittem, valamit ő is érez.

Ma kijött szóra msn-en, hogy ő még nem biztos magában, sem abban, hogy vannak-e benne egyáltalán érzelmek. Én megírtam erre, hogy itt arról is szó van, hogy azt se tudja, hogy egyáltalán lesznek-e, erre írta, hogy pontosan. Elköszöntem és kiléptem gyorsan, otthagytam, azóta meg a sírás kerülget.

Én reagáltam túl? Én vártam túl sokat 1 hónap után? Miért csókolt meg minden alkalommal és olyan hosszan, miért bújt hozzám, miért játszotta, hogy szeret? Igaz, mondani sose mondta, az feltűnt. Most mi lesz? Nem jött utánam, nem keresett, belenyugodott, hogy kiléptem. Tényleg nem szeret. Mit csináljak? Miért nekem kellett előbb beleszeretnem? HA NEM SZERET, MIÉRT CSÓKOLT MEG ANNYISZOR?? Miért...?? miért??


2010. jún. 2. 23:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
43%
Mi a ló f@sznak kell ennyire melodramatikusan írni meg nyavalyogni? A 3 miért a végén csak a drámai effekt miatt van, vagy tényleg ennyire szegényes a szókincsed? A kérdésedre a válaszom: Igen, túlreagálod. Mi a pénisznek bízol meg akárkiben ebben a mocskos sz@r világban? Itt az ember a vibrátorban/műpi nában bízhat, meg a villanyszámlában.
2010. jún. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
0%

főzz egy finom bauxit bauxit főzeléket, attól tuti megnyugszol;)

http://www.youtube.com/watch?v=RXg-2Us3NRY

2010. jún. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Sajnálom:( ...Vannak olyan emberek, akiknek a csók szinte semmit nem jelent. Olyan értelemben, hogy jól esik nekik, és kész, de érzelmek nem feltétlenül vannak mögötte. Szerintem (talán) csak azért csókolt meg, mert fizikailag vonzódott hozzád, és jól esett neki, de kötődni nem kötődött igazán. - Ha ő ilyen, és így játszadozott (mert biztos érezhette, hogy Te viszont komolyabban gondolod, akkor jobb is, hogy már most kiderült, és megszabadultál tőle. ...A bánatodon ez nem segít, és tényleg sajnálom:(, de mégis jobb, hogy most történt így, és nem később, amikor még jobban sérültél volna. Valószínűleg ő csak egy kis szórakozást akart, és bár együtt járást mondott, annyira nem gondolta komolyan. L/22
2010. jún. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Valahogy éreztem, hogy humorra fogjátok vinni, kicsit sok lett utóbbi időben itt a babinénis-bauxitos marhaság, de légyszi, most inkább mellőzzétek.


Az elsőnek mondom, hogy úgy írtam, hogy érzem magam, magyarul bőgök, mint a zálogos tehén, de az téged ne zavarjon!

2010. jún. 3. 00:00
 5/34 anonim ***** válasza:

Tudod a férfiak nehezen mondják ki azt a szot hogy "szeretlek".

Adj neki egy kis időt.

De szerintem ha egy picit is ugy érzi hogy szeret akkor jelenkezni fog.

De ha nem jelentkezik, akkor jelenkezz te és beszéljétek meg, és kérd meg hogy öszintén mondja el mit érez, mit akar tölled..

2010. jún. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

hogy=ahogy


22/L, neked köszönöm a választ, de mondd meg, légyszi, tényleg nem lehet ebből később se semmi? Semmi reményem, igaz?

2010. jún. 3. 00:02
 7/34 anonim ***** válasza:
Te hallod és a szexig hogyh nem jutottatok el...lehet, hogy én vagyok túl modern :D de fura, hogy nem történt meg 1 hónap alatt, vagy csak nem említetted...mert csak csókot írsz. 23L
2010. jún. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%
Zálogos tehén xD ez k urva nagy xD Amúgy mi a csöcsnek bőgsz? Ekkora divat szaremberek miatt taccsra tenni magad? Elhiszed drágám hogy vannak az életben sokkal csúnyább helyzetek is mint egy ilyen? Én tudom. Értékeld magadat és az életedet annyira hogy ne b@szd magad tönkre idegileg egy darab sz@r miatt. Első voltam
2010. jún. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van, csak kicsit vulgárisan fogalma :P
2010. jún. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Szerintem azért egy kis reményed van... ki tudja, lehet, hogy zárkózottabb típus, aki nehezebben nyílik ki és lesz szerelmes...ha nem érezne semmit sem talán otthagyott volna már. De most semmiképp se keresd, bármennyire is szeretnéd, várd meg, amíg ő lép feléd!!! Lehet, hogy bocsénatot kér és mondani fogja, hogy megpróbál kinyílni...de ha meg nem keres, akkor ennyi volt, felejtsd el, mert akkor tényleg nem jelentesz neki semmit. előző 23L
2010. jún. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!