Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire gyűlöl?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire gyűlöl? Mindjárt elsírom magam

Figyelt kérdés
Exbarátommal nemrég szakítottunk. Most ecseteli nekem, hogyan alakul a kapcsolata egy másik lánnyal...Felvett msnre, mert van 1 chat, amit mindketten használunk, és mikor feljött, én leléptem. Most mit csináljak? Szeretem, de Ő most már biztos, hogy gyűlöl.
2011. jan. 15. 06:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta pár perce, hogy azt akarja, hogy szenvedjek, mert szadista.
2011. jan. 15. 07:17
 2/9 anonim ***** válasza:
Töröld és tiltsd le msnről! Ne foglalkozz egy ilyen szeméttel! Gyerekes dolog amit művel! Nem érdemli meg, hogy miatta szenvedj de ezt már te is tudod! Kitartás!
2011. jan. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a célja az elmondása szerint, hogy töröljem és tiltsam. Na, nem fogom megadni neki ezt az örömet!
2011. jan. 15. 07:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig törölni kéne. Ez egy gyerekes barom. Szard le magasról.
2011. jan. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az, de én is élvezem kicsit, hogy a vérét szívhatom. Most őszintén megmondhatom neki, mekkora f@szfej.
2011. jan. 15. 07:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Te mégis mivel szívod az ő vérét?!

Azzal, hogy szenvedsz, míg ő sztorizik?

Lehet, hogy a fele se igaz annak, amit állít az újdonsült kapcsolatától, te meg egyből felülsz a dumájának..

Kukázd le msn-ről, mert ezzel csak lealacsonyodsz az ő szintjére.

2011. jan. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fogadok, másfél évet jártatok...
2011. jan. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Haha...igazi fiú taktika féltékennyé akar tenni és azt akarja hogy szenvedj és ő neki nem az a célja hogy tiltsd és töröld hanem pont az ellenkezője és hogy lássa hogy kiborulsz!Ne add meg neki azt az örömet sz.ard le magasról mert egy f@szfej!;)
2011. jan. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát igazából lehet, hogy kegyetlenül hangzik, de így szakítani kegyesebb, mint kedvesen. Így kevésbé emészted magad amiatt, mert szereted, és inkább gyűlölni kezded. Igazából szerintem az, hogy utálsz valakit jobb, minthogy felemészd magad a szerelemtől.
2011. jan. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!