Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindjárt bőgök! Én reagálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindjárt bőgök! Én reagálom túl? 24/L

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, 26 éves, akit 1 hónapja ismerek, de már rögtön az elején megkért, hogy legyünk együtt, járjunk. Pont, ennyi, semmi azért, mert tetszem neki vagy valami. Mindegy, én örömmel mondtam igent, mert nekem ő nagyon is tetszett, minden tetszik rajta, egyszerűen megfogott. Második randin már meg is csókolt, és azóta is minden alkalommal csókolóztunk, nem is keveset. Boldog voltam, viszont egy valami zavart, mégpedig az, hogy soha nem mondja, hogy tetszem vagy kedvel, ne adj'Isten, szeret. Van szerelem első látásra, mert ez részemről az volt. Ahogy egyre jobban megismerem, egyre jobban szeretem. Én megszerettem őt, és mivel állandóan megcsókol, azt hittem, valamit ő is érez.

Ma kijött szóra msn-en, hogy ő még nem biztos magában, sem abban, hogy vannak-e benne egyáltalán érzelmek. Én megírtam erre, hogy itt arról is szó van, hogy azt se tudja, hogy egyáltalán lesznek-e, erre írta, hogy pontosan. Elköszöntem és kiléptem gyorsan, otthagytam, azóta meg a sírás kerülget.

Én reagáltam túl? Én vártam túl sokat 1 hónap után? Miért csókolt meg minden alkalommal és olyan hosszan, miért bújt hozzám, miért játszotta, hogy szeret? Igaz, mondani sose mondta, az feltűnt. Most mi lesz? Nem jött utánam, nem keresett, belenyugodott, hogy kiléptem. Tényleg nem szeret. Mit csináljak? Miért nekem kellett előbb beleszeretnem? HA NEM SZERET, MIÉRT CSÓKOLT MEG ANNYISZOR?? Miért...?? miért??


2010. jún. 2. 23:48
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Mert? Mert ahelyett hogy itt tenném magam hogy "jaj szegénykém minden rendben lesz, van még esély ne búsulj", leírtam neki hogy tegye magát túl magát rajta a p1csába és ne itt hisztizzen hogy de sz@r neki, mert addig is ezen b@ssza magát. Get over it. Ennyi
2010. jún. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen kapcsolatom, nem szerettem a lányt, de ő járni akart, mert még nem volt senkije előtte és nagyon szerelmes volt belém.

Belementem, aztán nem tudtam kimutatni a szerelmemet, mert nem is volt, ez aztán nem tetszett neki és szakított velem. Rendes voltam vele, de frusztrált a helyzet és ezt ő is érezte.

Én teljesen jó szándékkal mentem bele a kapcsolatba, elég csúnya lány volt és 22 évesen még szűz, le volt keseredve emiatt.

Segítettem rajta, amit más nem tett volna meg, de nem volt hálás.


Szerintem a barátod nagyon is kedves volt hozzád, nem használt ki, nem tett semmi rosszat, azért, mert nem szeret még nem kell hibáztatnod, ezzel a kapcsolattal a te kedvedre akart tenni, valószínűleg neki kezdettől fogva ilyen sz.ar érzés, mint most neked.

Ő is eleget vívódhat magában, amiért belement ebbe az egészbe veled.


Szerintem könnyebben kellene felfogni a kapcsolataidat, nem létezik olyan kapcsolat, ahol egyformán szeretik egymást a felek.

El kell fogadni, amit jó szívvel ad a srác és hálásnak lenni a sorsnak, hogy egy olyan férfit kaptál, akibe szerelmes voltál, hogy ő nem volt szerelmes, az egyikőtöknek sem a hibája, ezt nem lehet kikövetelni.

Aztán amikor vége a kapcsolatnak, akkor továbblépni, előtted az élet.


28/F

2010. jún. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Szerintem csak dugni akart.

Egy hónapig csak csókolózgattatok?

Fel sem merült hogy legyen más is?

2010. jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Szia!ne légy elkeseredve,úgy látom ti is hasonló cipőben jártok,mint annak idején mi is.Hamar összejöttünk,szinte nem is ismertük egymást.Aztán ez lassan kiütközött.Már 2éve együtt vagyunk,de ez a rossz kezdet nagyon rányomta a bélyegét a kapcsolatunkra.Én is kaptam hasonló dolgokat,mint te most.Szóval láthatod,lehet ebből még komoly kapcsolat,de ha mégsem,akkor egy jó tanács: sose menj bele még egyszer ilyen hamar egy kapcsolatba,inkább ismerkedj előtte.Én sem követném el még egyszer ezt a hibát,mert sajnos megmarad a nyoma.Remélem segíthettem.

21L

2010. jún. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

02:06


Az érzelmekkel nem szép dolog játszani én azon a véleményen vagyok. Biztos fájt volna a kérdezőnek és a Te egykori partnernődnek is az elutasítás, de sokkal jobb az elején tisztázni a dolgokat, mint megvárni, azt hogy az egyik fél teljes szívéből szeret és bele éli magát a dolgokba.

Egy 24 éves nő már nem kamasz előbb utóbb azt gondolom szeretne megállapodni, családot alapítani valakihez tartozni.


A kérdezőnek:


Sajnos Te pont kifogtál egy olyan embert, aki csak azt nézi, hogy neki jó legyen és nem törődik a másik személy érzelmeivel. Téged megkapott, most majd jön egy másik ,,áldozat" aki szintén úgy fog járni mint Te. Ez a srác addig játssza ezt a játékát míg egyszer szerelmes nem lesz, azonban az adott nő vele is éppúgy ki fog babrálni, mint most Ő veled.

Én megértem az elkeseredésed, de felé ezt semmiképpen ne mutasd. Mivel te komoly szándékkal kezdted ezt a kapcsolatot azt hiszem nem benned van a hiba Te úgy viselkedtél, mint aki azt hitte rá talált a szerelem. Ilyenkor képesek vagyunk túlzásokba esni, de ezek emberi dolgok. Mindenképpen meg kell vele beszélned a dolgok és ha valóban nincsenek irányodba érzelmei emelt fővel ki kell lépned ebből a kapcsolatból. Semmiképpen se könyörögj és ne vond kérdőre, had érezze úgy, mintha neked sem jelentett volna többet néhány kellemes éjszakánál. Aztán otthon majd kisírod magad. mikor senki sem lát. Mindenképpen fel a fejjel! F/34

2010. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

hu nem olvastam végig a sok választ, szóval amit írok, lehet már írták, de mind1

szóval a srác még a hódítás szakaszában volt, hogy Téged meghódítson

ha kicsit játszottál volna vele, akkor beléd is szerett volna

a srác sokkal többet megtett volna érted, ha ezt elvárod

a srácok szeretnek harcolni, udvarolni

így, hogy "hamar" megadtad magad (meglátta, hogy oda-meg vissza vagy érte), szóval így már nem voltál érdekes

ha most még tudod kapartatni, szórakozni vele

hol feltűnsz, ráírsz, aztán meg nem válaszolsz, találkozol vele, aztán meg lemondod a randit, , akarsz tőle valamit, aztán meg lesz*od, szóval ilyenekkel ha nem igazodik ki rajtad, ,akkor kíváncsi lesz rád, és minden helyrehozható!!!!!!!!!

2010. jún. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
89%

"hol feltűnsz, ráírsz, aztán meg nem válaszolsz, találkozol vele, aztán meg lemondod a randit, , akarsz tőle valamit, aztán meg lesz*od, szóval ilyenekkel ha nem igazodik ki rajtad, ,akkor kíváncsi lesz rád, és minden helyrehozható!!!!!!"


Peeeersze... elkezdesz játszani vele, egy hisztis pics@nak tűnsz előtte, és akkor minden rendben lesz. Hogyne :D:D:D:D


Valszeg tetszettél neki, azért kezdett el járni veled. Az, hogy egy hónap alatt nem alakult ki benne szerelem, nem jelent semmit (pláne, ha még nem is feküdtetek le, nem csoda!). szóval szerintem kicsit túlreagálod.


Amúgy ott b@sztad NAGYON el, hogy MSN-en elkezdted faggatni az érzéseiről.

1. Mi fiúk nem tudjuk annyira jól megfogalmazni az érzéseinket, nem gondolkozunk az ilyeneken annyit.

2. MSN-en minden sz@rul jön le, még az is, amit egyébként fel se vennél, mert látod a testbeszédéből, hogy gondolja! Komoly dolgokról élőben tessék beszélgetni! Az MSN arra való, hogy: "Holnap tízkor X helyen?" "OK".

F

2010. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
mizujs? feladtad és sírsz tovább?
2010. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 Fke ***** válasza:

szerintem hülye vagy. minden jól megy, erre neked nyavajogni kell, hogy "de szeretsz-e már?" hát, ettől nem fog.

1. ha azt mondom egy lánynak, hogy szeretem, de ő nem érzi ezt, akkor jó eséllyel nem is fogja (tapasztalat)

2. nem olyan könnyű ám kimondani, hogy "szeretlek", épp a fenti miatt

3. ha jól érzitek magatokat és kedvel (ami biztos, mivel különben nem veled lenne), akkor mindek erőltetni a dolgot

3. 1 hónap után??!! ember! 1 hónap után?! normális vagy?! hogy lehetsz ilyen hülye?!

idefigyelj!: lehet elszúrtál mindent... nem ismerem a srácot, lehet van még remény, de, hogy most mindent be kell dobnod az biztos

és soha, SOHA többé ne beszélj neki arról, hogy szeret-e, ha érzi, majd mondja

ilyen egy hülyét, van egy tökjó pasija aztán el kell rontani...

2010. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi rohadt szemetet!...
2010. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!