Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küzdjek vagy engedjem el? (Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek vagy engedjem el? (Lent)

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 9 hónapig jártunk és 2 napja szakítottunk.

Nagyon szép kapcsolat volt.Veszekedés közben eléggé megsértettem és ezért nem ad több esélyt a változásra.

Én 16F és ő 17,5L.Nemtudom érdemes e küzdeni,ha úgy váltunk el,hogy mindketten azt mondtuk:Szeretlek.

De időközben azt érzem,egy csávó van a háttérben,ami nem biztos,viszont a bókokat már kapja:

Pl,Azok a gyönyörű szemek és a telt ajkak,már csak a papira várnak?!?!

Na ilyeneknek beverném az arcát.

Elég fura ez nekem,hogy szakítás után egyből...

Szeretem nagyon és tehetetlen vagyok,mert állandóan rá gondolok.

Ja 1 suliba járunk még 1 évig,ő én és a csávó is.

Úgyhogy jó lesz.....


2010. máj. 30. 09:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

És ma a legnagyobbat!

Már más kezét fogja,úgyhogy felejtem,de azért hatalmas fájdalmakat adtam neki,hogy érezze mi az,hogyha átvernek,mert a másik fél gerinctelen volt.

2010. jún. 1. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!