Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küzdjek vagy engedjem el? (Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek vagy engedjem el? (Lent)

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 9 hónapig jártunk és 2 napja szakítottunk.

Nagyon szép kapcsolat volt.Veszekedés közben eléggé megsértettem és ezért nem ad több esélyt a változásra.

Én 16F és ő 17,5L.Nemtudom érdemes e küzdeni,ha úgy váltunk el,hogy mindketten azt mondtuk:Szeretlek.

De időközben azt érzem,egy csávó van a háttérben,ami nem biztos,viszont a bókokat már kapja:

Pl,Azok a gyönyörű szemek és a telt ajkak,már csak a papira várnak?!?!

Na ilyeneknek beverném az arcát.

Elég fura ez nekem,hogy szakítás után egyből...

Szeretem nagyon és tehetetlen vagyok,mert állandóan rá gondolok.

Ja 1 suliba járunk még 1 évig,ő én és a csávó is.

Úgyhogy jó lesz.....


2010. máj. 30. 09:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Amúgy a veszekedés kiindulója az,hogy túl sokat akartam a szex et szerinte.

Bár sose vettem észre,hogy nem akarná mikor hetente 1x vagyunk kettesbe és fiúból vagyok,de felvettem neki,hogy megváltozok,és nem bízott bennem,és innen indult,hogy olyanokat mondtam,amiket nem kellett volna.

2010. máj. 30. 09:35
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha tényleg csak aza veszekedés a szakításotok oka, akkor próbáld meg. Beszélj vele, mond el neki hogy nagyon sajnálod és hogy nem akartad megbántani. Hidd el ha igazán szeretünk valakit, nem sok olyan dolog van amit ne bocsátanánk meg. Röviden, ha tényleg csak ez az ok, küzdj. Viszont... Ha úgy hiszed hogy egy másik srác van a dologban, és lány nem mutat már feléd érzelmeket, vagy már csak igen keveset, akkor hagyd, engedd el, jobb lesz mindkettőtöknek.


Remélem tudtam segíteni.

17/L

2010. máj. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondoltam,hogy még 1 lehetőség.

Most lesz 5 napja átgondolni,hogy milyen,ha nem vagyok mellette.

De én imádom,lehet,hogy sodromban olyat mondtam,de az megbocsájtható.

Azt mondta,hogy a szeretteinket el kell engedni,én pedig válaszoltam,hogy a szeretteinkért küzdeni kell.

Köszönöm a választ.

2010. máj. 30. 09:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha heti 1x voltatok csak együtt, akkor ez csak egy kifogás volt arra, hogy miért szakítson. Szerintem több mint valószínű,hogy a másik srác áll a háttérben.. 9 hónap nem sok idő,fiatalok vagytok, neked is jön majd más, neki is.. Ha pedig kibékültünk változzatok, de ne más kedvéért, hanem magatokért!
2010. máj. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ha egy másik srác állt a háttérben,akkor hamar elfelejtem.

De ezis egy felfogás.

Köszönöm,azért még 1 próbát teszek.

2010. máj. 30. 10:02
 6/11 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló. 9 hónap tényleg nem sok, de a heti kevés találkozás nem ok még. Én is ilyen kapcsolatban élek MÁR ' ÉVE. És vannak vitáink, de megvagyunk. Nagyon is jól. Szóval, azt mondom a kérdezőnek, jobb ha megpróbálja kideríteni hogy van e egy harmadik személy a dologban. Ha pedig nincs, akkor igyekezni visszahódítani a lányt.


Első válaszoló voltam. 17/L

2010. máj. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azt azért elmondom,még pluszba:

Mikor jöttünk haza akkor jött ez a csávó is mellettünk,nekem be kellett menni a boltba,közben barátnőm elment a csávóval vásárolni....

Pedig a bolt max 5 perc a vásárlás nekik meg volt 1 óra.

Sok dolog van,és 9 hónap alatt Szerelmes lettem.

Küzdök érte,és a barátnőin keresztül kitudom mi az igazság.

2010. máj. 30. 10:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Dobáld meg szarral
2010. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha valakibe szerelmes vagyok, akkor azt kívánom is szexuálisan. És nem csak heti 1szer.

Meg ha már valakiért küzdeni kell, akkor az lehet nem is akar valójában veled lenni... És minek egy olyan emberrel lenni, aki nem akar téged?

2010. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na ez az!

Hát csalódtam benne.

2010. máj. 30. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!