Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küzdjek a feleségemért, vagy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek a feleségemért, vagy, ha belehalok is engedjem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Harmincas éveinkben járunk a feleségemmel, van két gyerekünk. Hosszú évekig nem mutattam ki érzéseimet a feleségem iránt, aki mindig kért erre és nagyon szeretett, de én valahogy csak ültem a kényelmesben. Pár hónapja azt mondta, hogy már nem szeret és elmondta, hogy érzelmileg megérintette valaki, szereti. Testi kapcsolatuk nem volt és Karácsony előtt lezárta. Tudom én löktem más lelkéhez, de nagyon bánom, hogy ilyen voltam! Többször mondta váljunk el, de jóvá akarom tenni, vissza akarom hódítani, mert szerelmes vagyok ! Lehetséges ? Mit tegyek ?


2010. jan. 14. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
te lökted más karjaiba, próbáld megbeszélni vele, mondd el hogy szereted és ezt éreztesd is vele!! de ha már nem szeret, nem fog veled maradni :S
2010. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Nem akarlak elkeseríteni, de nem is akarlak tévútra vezetni, tehát hazudni nem fogok..

Az érzésekkel nem lehet játszani, ez nem úgy működik hogy egyszer így érez az ember, másszor úgy..

Mondanám hogy magadnak köszönheted, de ez téged csak elkeserít, véleményem szerint a feleséged nagyon szerethetett, ha nem csalt meg,és őszinte volt hogy elmondta, de te szartad le őt, úgy ahogy van, hogy hinné el neked hogy megváltozol? Ha az alatt az xy pár év alatt nem voltál hajlandó?!


Engedd el, akár milyen nehéz is.. Ha máshol megkapja azt a törődést, amit tőled nem kapott meg, akkor nem foszt meg tőle, engedd el......

2010. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha már tényleg nem szeret, akár mit is tennél meg érte nem fog veled maradni. De nem lehet, hogy csak fellángolás a másik iránt? Mert akkor még van remény. Beszélj vele.
2010. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hagyd. Ha végérvényesen kiszeretett belőled, akkor ez úgy is kiderül, de ha hagyod, akkor azt mindig is bánni fogod. Hódítsd vissza, lepd meg, hivd meg randizni és mutasd ki h szereted.
2010. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

:SSSSSS Mondjam azt ,h átérzem a helyzeted ? Mert Ugyan így jártam? Csak mi már külön mentünk?

És akkor jöttem rá ,h mennyire szeretem és fontosak nekem a gyerekemmel együtt?

Tudod mitcsinálj Nézd meg a Fireproof címü filmet ezt halálosan komolyan mondom!Hidd el kapsz belőle 1-2 tanácsot Magyar címe tűzbiztosházasság...Küldj egy -emailt vagy esetleg msn-t ha nemtudod megszerezni!

Ha megnézted a filmet írj kiváncsi vagyok ,h alakul mi lesz!!! De nézd meg hidd el tanulsz belőle kb ugyan ez a szitu házasság,férfi leszarja a feléségét ,feleség válni akar ,nem szereti stb,....

2010. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én volt férjem is ugyanezt csinálta,,,egyáltalán nem mutatta ki az érzéseit,,,,sőt,,,,24év után elváltam tőle,,,nem bírtam tovább,,,szükségem volt valakire aki nem szégyenli kimutatni a szeretetét,,,bár az exemmel még 1 házban élünk mást szeretek és tudom milyen szörnyű neki mikor megyek a barátomhoz,,,de ő lökött szó szerint a karjaiba,,,,

Próbáld meg menteni a menthetetlent,,hisz ha már ő nem szeret nincs értelme,,,,

2010. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Küzdjél küzdjél! Probáld meg legalább, hátha rájön h otthon is megkapja ezentúl amit máshol kapott meg!! Szeretetet, odafigyelést, a biztonságot..
2010. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalat. Küzdj! Az én férjem is ezt tette, miután 16 éves házasság után beleszerettem egy másik férfiba hasonló okokból mint nálatok. Ő egy évig küzdött értem. Igaz, szétmentünk, de ha egy pici szeretet még lett volna bennem, helyrehozhattuk volna. Bennem nem volt, de nem tudhatod hogy a feleségedben van e még. Próbálkozz, mert ő a gyereked anyja, és mert szereted. Hátha sikerül visszahódítani. Ennyivel különben is tartozol neki az átpunnyadt évekért. És lehet hogy sikerül. Én amúgy mai napig becsülöm, amit a volt férjem akkor tett, márhogy küzdött.
2010. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Küzdj érte!

Mutasd ki neki hogy mennyire szereted!

Vegyél neki rózsát élöt és legyen benne 1db ami mü,és mond azt hogy:addig fogod szeretni mig elnem hervadnak a rózsák,majd mutazsd meg neki hogy van benne egy mü is.

Vagy (kicsit drága ötlet,de mindent a cél érdekében)

bérelj ki egy utcai nagy hirdető táblát és rakj föl szőveget,hogy mennyire szereted meg stb.

úgy fogalmazd meg hogy tudja,hogy neki szól és,hogy tölled van.(ha lehet olyan táblát bérelj ki ahol gyakran megfordul,vagy a házatokhoz közel van.

Vagy ha van olyan ujság amit szokott rendszeresen olvasni,abba adj fel egy hirdetést,vagy képet ami neki szol vagy hasonló.

Hívd el vacsorázni egy szép hangulatos étterembe.

Vagy ha van olyan dolog amire szivesen visszagondolsz=visszagondoltatok rendezd meg ujbol,

vagy ahol a leges legelsönek randiztatok még az ismerkedéskor oda vidd el,vagy oda ahol elsönek elcsattant a csók,vidd el oda és csokold meg,és mond el (ha ő nem emlékszik rá)

Remélem tudtam pár jó ötletet adni,és sikeres lesz.

2010. jan. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!