Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Nők! Ha meghalna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Ha meghalna férjetek, barátotok, ti mennyi ideig gyászolnátok? Fizikailag, ha értitek mire gondolok.

Figyelt kérdés
tudom,h morbid kérdés,de jó tudni mi vár rám.
2010. máj. 29. 19:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

igen így nehezebb...de biztos az is rossz érzés lenne...és ha az én pasim meghalna ='(szerintem egy héten belül öngyilkos lennék)

14/L és nem emo vok

2010. máj. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

nem laza kapcsolatban élek. és ha megcsalt, attól még ugyanúgy szeretném, főleg halála után.


"jó tudni mi vár rám." ????? ezalatt mit értesz?

2010. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a kérdező egy pasi, aki kíváncsi arra, hogy reagálna a barátnője, ha esetleg meghalna... elég morbid:S
2010. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
igen.jól látod.egy hiú p.cs vagyok.
2010. máj. 30. 18:02
 15/18 anonim ***** válasza:
A kérdező arra kíváncsi, hogy mennyi idő után fekszik le a nő újra valaki mással. "fizikailag" gondolom erre vonatkozott.
2010. máj. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

én követném a családi hagyományt...nagyim 40 évesen veszìtette el a nagyapámat, senkije nem lett utána, anyámnak sem lett senkije apám után és párom anyjának és nagyanyjának sem lett senkije... Ezt én is tartom és nekem sem lenne soha, egész életemben gyászolnék még így is ha utólag kiderülne hogy megcsalt. Csak a lányunk lenne akiért élnék. De iszonyú ez a gondolat...:(

22/L egy kislány anyukája

2010. jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Most hulyen fog ez hangzani, de ha laza kapcsolat is volt, biztosan volt ott is szenvedely! Ha szeretsz valakit, nehezen dolgozod fel az elveszteset, meg csak ha szakitasrol is van szo. En mikor az elso pasimmal szakitottam minden nap gondoltam ra, es ugy gondoltam hogy az lenne jo nekem, ha megint egyutt lehetnek vele. De honapokkal kesobb rajottem hogy jobb igy nekem! tudni kell, hogy felrelepett...o mindig tagadta, es voltak olyan szemelyek akik irigykedtek rank es ok mondtak! De a baratom volt, es ha felre lepett is votlak sok kozos pillanataink, amire utolag jo visszagondolni. Lelkileg sok ideig, evekig gyaszolnam...
2010. jún. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 05-29 21:38 -ezt írtam.

Azért hülyeség ezt bonyolítani,mert azt kérdezted,hogyha meghalna a párunk...a miénk,a mi kapcsolatunk...ebben nincsen benne az,hogy "és ha laza a kapcsolat" , mert mindenki a saját kapcsolatának megfelelő szinten válaszolt és lehet,hogy volt köztük laza kapcsolat. A mién speciel egy igazi, komoly,lángoló szerelem és nincsen olyan opció,h "mi lenne ha laza lenne" ...mert nem az és kész,ezért valószínűleg sokkal jobban fájna.

De ok, tegyük fel,laza a kapcsolat,attól még ugyanúgy megvisel egy ember halála! Ha a szomszéd meghal,az sem jó érzés,gondolj bele,hogy bárki,akihez közöd van vmilyen szinten az már óriási csapás,tök mind1,hogy őt szeretted a világon a legjobban vagy csak szimplán jóban voltatok. Itt csak az a kérdés,hogy Ő volt-e életed szerelme?! Akármi van, a gyász, a fájdalom ugyan úgy meg van,csak ha nem életed szerelme volt (lásd:laza kapcsolat) akkor egy idő után azért túllépsz,találsz mást,nem törsz meg egy életre,ellenkező esetben,pedig igen és nem lesz senki,aki boldoggá tegyen.

Ily módon a megcsalás sem számít túl sokat,mert attól még nem fogsz kevésbé szeretni valakit,max csalódott leszel és még jobban fáj,hogy már nincs ott,h megbeszéljétek,nem teheti jóvá stb.

2010. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!