Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Védtétek már meg a barátnötöke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Védtétek már meg a barátnötöket fizikailag?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
én lány vagyok de imádnám. 20
2010. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 swadawas válasza:

Szerintem ez természetes h megvédem a bnőmet:)

am igen. És sztem minden csaj "imádná"..

15/F

2010. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Jam egy óvszert húztam a fejére, tökélletes védelem volt
2010. aug. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg veszélyben lennék, akkor jólesne ha megvédene. de csak ha tényleg nem tudnám magam megoldani. Képes vagyok megvédeni magam, nem vagyok az a félős típus. Simán megyek haza utcán sötétbe anélkül hogy összefosnám magam minden kis neszre. Szal ha gyengének néz, és egy kis csipcsup helyzetben akar megvédeni az nem kell. De azért jó érzés olyan pasival lenni, akiről tudom hogy ha úgy adódna fizikailag is képes lenne megvédeni:)
2010. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem már védett meg a pasim fizikailag, pl megakadályozta, hogy amkor szétszórt vagyok az autó elé sétaljak.

Olyan szituációba nem keveredek, hogy verekedés törne ki miattam és nem is szeretem az olyan pasikat, akik így akarják bebizonyítani, hogy ők férfiak.

Ha szükség lenne rá, pl megtámadnának utcán, vagy ilyesmi, akkor természetesen jó lenne, ha megvédene, de inkább természetesnek tartanám, hogyha ott van mellettem, akkor csak nem hagyja, hogy a szeme láttára bántalmazzanak...

2010. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Jam egy óvszert húztam a fejére, tökélletes védelem volt



nem vagy vicces te faxfej... haverok közt még elmegy, de barátnőről így beszélni? azért szégyeldd magad. gratulálok. :D te meg inkább szacskót húzz a fejedre.

2010. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Húh micsoda indulatok!

Hogy vagy még ilyen szókincsel 92%- os?

A kérdésedre a válasz még nem volt rá szükség, a megjelenésem alapból is visszatartó erő volt eddig!

És ez nem vicc!

2010. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, 28F voltam!
2010. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem 92, hanem 94%, sorry!
2010. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Annál nagyobb tahó nincs,mint aki egy sétáló párt talál be.Volt pár ilyen eset,lerendeztem a tagot.De az ilyesmi verekedések csak a lakótelepi kis csajoknak jön be,ők vérszomjasak.A legtöbb bnőm elítélt ezért,meg brutális vadállatnak nevezett utána.Mondjuk az is tény,hogy a nők nem nagyon érzékelik egy kötözködő ember fenyegetésének komolyságát.Azt hiszik,hogy dumával el lehet intézni,pedig attól csak vérszemet kap a támadó,mert gyengeséget érez.
2010. nov. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!