Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jellemez fizikailag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jellemez fizikailag a barátnőm? Miért nem becéz?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, nem vagyok ronda, gyúrok, és sportolok, mégse jellemez fizikailag, (értem itt izmokra, arra h szépnek tart-e stb.) ez még nem is zavarna, de nem becéz, sokszor mond szépeket, de nem becéz... Pedig én rendszeresen becézem, dicsérem, stb. Valaki tudja esetleg h miért? :S
2011. máj. 31. 22:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Az szerintem nembaj, hogy nem becéz. Egyszerűen van aki nem szereti az ilyen beceneveket. Az már inkább pprobléma, hogy nem mondja ki, hogy tetszenél neki. Szerintem külsőre nem nagyon tetszel neki:/
2011. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
érdemes lenne megkérdezni h tetszem e neki?
2011. máj. 31. 22:32
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Te, ha együtt vagytok 2 hónapja és szeretitek egymást gondolod hogy nem tetszel neki?:D Amúgy meg van aki pusztán nem szereti a becézést :)
2011. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ezen ne parázz,sztem.nem minden csaj becézgetős bókolós típus,ha nem tetszenél neki akkor nem lenne veled.
2011. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
fuuh, köszi, kezdek megnyugodni :)
2011. máj. 31. 22:38
 6/18 tetro ***** válasza:
hogy érted azt hogy nem jellemez?
2011. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

mond neki jó hangulatban.



jül nézek ki vagy jól nézek ki ? ha fej akkor jól nézek ki ha írás akkor is jól nézek ki. na ??? Addig nem megyünk sehova amíg nem mondod, és ezt mondod kissé nevetre, viccesen

2011. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

4 évig jártam egy testépítő fiúval. :) Én nagyon nem vagyok bókolós típus, és a becézésekkel is csínján bánok... egyszerűen számomra nem ez jelenti a szeretetem kinyilvánítását. Ő egy idő után teljesen kétségbe volt esve, hogy itt dagadnak azok a bicepszek, és egy büdös szót nem ejtek róla... :D Pedig nem arról volt szó, hogy nem tetszene, egyszerűen én az ilyet nem teszem szóvá. Persze voltak más csatornák, ahol viszont nagyon is tudattam vele, mennyire odavagyok érte stb. :)

Szóval szerintem ne parázz. De ha nagyon zavar, beszéljétek meg.

20L

2011. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Majd lehet később fog.

Én se dicsértem az elején páromat.

Hiába tetszett, természetes dolognak tartottam, és megtartottam ezt az észrevételt magamnak, hogy milyen szép:)

Utána rájöttem, hogy hát ő mondja nekem, és hmmm milyen jól esik, és egyszer mondtam én is neki..nagyon boldog volt tőle:), na azóta már megszokott az, hogy dicsérgessük egymást.


Szerintem még várj egy kicsit, és ha még utána se mondja, és zavar is, akkor mond neki hogy tetszik neked, és h te is neki?:)


De amúgy igen ha nem tetszenél nem lenne veled 2hónapja.

2011. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
jellemez alatt azt értem, h nem szokta pl. Megdicsérni az izmomat, amire büszke vagyok, meg ha megnyertem egy bajnokságot (karate) akkor is csak, ooohhh, ügyes vagy, és ennyi, érted? =/
2011. máj. 31. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!