Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Létezhet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Létezhet hogy fizikailag érzem hogy fáj a szivem?

Figyelt kérdés
szerelmes vagyok ,de nem lehet köztünk semmi ,el fog ez mulni hogy fájjon?
2010. júl. 22. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
igen létezhet, és igen elfog
2010. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Idővel igen.
2010. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen elfog, de nem 1-2 nap alatt sajnos:(
2010. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
létezhet, és el is fog múlni. de kitudja mikor... de biztos h nem pár nap múlva. :S
2010. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igen. én is éreztem, amikor teljesen szerelmes voltam egy olyan fiúba akit nem láthattam soha többé. olyan is volt, hogy teljsen ürességet éreztem ott, mintha nem is lenne, vagy nem tudom. ezt nem lehet leírni. és igen, el fog múlni, tudom tapasztalatból, most nyilván úgy érzed h soha senki másba nem lennél képes belezúgni, de el fog múlni :) csak sajnos tényleg hónapok alatt :S kitartást
2010. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!