Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet olyan hogy fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan hogy fiú és lány barátság?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 22:43
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
Létezhet, de sokmindentől függ. Van lány barátom és soha nem lesz több belőle barátságnál.
2011. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
Hogyne, de csak ha nyomós oka van, h nem lesz több mint barátság. Több ilyen barátom is van. Az egyikkel azért nem lesz több, mert már 2x megpróbáltuk és nem ment hosszú távon, a másik legjobb haverom nője volt 5 évig, a harmadikat bírom, de nem egy IQ fighter, így míg 1 délután tök jó vele, 1-2 hetet nem bírnék ki.
2011. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
Nem... Legalábbis igazi rendes barátság az nem. Olyan haveri szinten lehetnek persze.. de ahhoz sok nem is kell.
2011. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
Haver igen olyan akivel például heti 2-3 szor beszélsz de igazi barát szerintem nem. Az egyik fél még ha titkolja is és tudja hogy nem szabad többet érez mint barátság ezért nem lesz belőle igaz barátság csak szerelem az egyik fél szemében
2011. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet őszinte barátság.
2011. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.Barátság, egy mély, őszinte kapcsolat, amikor érted a másikat, érzed mi van vele. Mindent tudsz róla ami számít. Mindig számíthat rád... stb.

Ha ilyen mély kapcsolat alakulna ki fiú és lány között, az már nem barátság, mert valamilyen formában jelent van a vonzódás.

2011. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:

persze [14/L]

idén 5 éve mondom a legjobb fiú barátomnak az egyik barátomat a másikat meg kb negyed éve.

megértenek, számíthatok a tanácsukra, felvidítanak, együtt éreznek, ha gáz van szerintem ebben jobbak, mint a csajok.. viszont pletykálni és filmet nézni nem lehet velük :D

egyikőjükkel se volt semmi több, mint barátság és szerintem nem is lesz mivel nem tudok úgy rájuk gondolni.. egyikőjük se (najó akivel idén 5 éve vagyunk barátok annó kisgyerek fejjel többet érzett) érzett még többet, mint barátság.. és ez így jó.. én hiszek benne (:

2011. jún. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
..és azt hiszem ezzel cáfoltam a fiú és lány közti barátságot cáfoló emberkék elképzelését.. hiszen bármikor számíthatok rájuk.. igaz morcosak, de akár fel is kelthetem őket sírva, ha gáz van.. bármit elmondhatok nekik és ők is nekem, teljes mértékben megbízhatóak, viccesek, fel tudnak vidítani.. még valaki aki cáfolni akar? (:
2011. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy mindkét fél részéről megjelenik a vonzódás. Lehet csak az egyik részéről. Akkor meg már nem barátság ha csak az egyik is vonzódik a másikhoz. Te gondolhatod annak attól még.

Oh a felvidítás az elég? Engem is sok mindenki fel tud vidítani: Hofi Géza és még sokan mások. Még se a barátaim.

2011. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:

Viszont ha mondjuk kapcsolatban vagy és ők is, akkor megnézem mikor teheted/ teszed meg azt amiket leírtál (éjjeli telefonálás sírva akármi...

Fiú-fiú közti barátságnál, én őket bármikor (ha kapcsolatban vannak, és én is, ha nem)

2011. jún. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!