Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet olyan hogy fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan hogy fiú és lány barátság?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 22:43
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
Mondjuk neked is szól a felvetés: Mi lenne ha...?
2011. jún. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:

Természetesen létezik.


Nem értem azokat, akik esküsznek, hogy nem létezik, mert biztos, hogy egyik vagy mindkét fél többet akar majd. Már miért akarna? Ha nincs vonzódás, akkor mégis ez hogy jön létre? Mert szerintem sehogy. Azt azért az ember elég hamar észreveszi, hogy szexuálisan vonzódik-e a másikhoz, ha pedig nem, akkor az barátság, nem több. Értem én, hogy van aki előbb-utóbb rágerjed minden ellenkező neműre, de nem mindenki ilyen.

2011. jún. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
Nem gerjedésről beszéltem, vonzalomról. Az természetes ha megtetszik egy ellenkező nemű, ha vonzónak találod, max. nem kerülsz a "bűvkörébe"
2011. jún. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:

00:38

Vonzalom miatt gerjed az ember, nemde?

10éve fiú a legjobb barátom, nem vagyunk egymás esetei. Gondolom akkor valamelyikünk hazudik, nemigaz?!

2011. jún. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:

Leggyakrabban azért, nem mindig a vonzalom miatt gerjed.

Nem mondtam, hogy hazudtok. Neked is áll a kérdés: Mi lenne ha... nem látnátok egymást jó ideig stb. illetve ha bármi baj miatt hívna, hogy mennyi kell segíteni stb. (ha már családod van, társad gyereked)

2011. jún. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:

00:47

Már első olvasásra sem értettem igazán a kérdést. Hogyhogy mi lenne? Semmi különös. Igazából, akkor sem tudom a választ, ha lány lenne. Minek kellene lennie?

2011. jún. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy barátoknak lenni, ugyan úgy számítani a másikra, megosztani vele mindent, de ez különböző neműeknél nem lenne.

Javaslom: Márai Sándor: A gyertyák csonki égnek

2011. jún. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:

01:00

Nem értem, miért ne lehetne.

Nem érdekel, hogy másnál hogy van, vagy mit ír róla egy könyv. Ez az én életem nem másé. Amúgy sem vagyok az a szokványosan barátkozós fajta.

2011. jún. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:

De az írásodból kiindulva még csak fel se vetődött benned... Ez nem olyan ami érthető. A kapcsolatok nem 100% értelmek.

Amúgy a barátság mint definíciót írja le. Attól még ajánlom, de ha elvből elveted. Olvasni lehet utána és jó dolgokat is írhatnak amik igazak, még ha a te életed "más".

2011. jún. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim válasza:

A legtöbb ember között már csak azért sem lehet fiú- lány barátság, mert ezt súlykolják beléjük, hogy NEM lehet. És ez sok más dolognál is így van, sajnos.


Ne felejtsétek el, hogy minden csak addig lehetetlen, ameddig valaki be nem bizonyítja az ellentétjét.

Hát kérem, hogy legyenek nyitottabb elméjűek és éljenek többet ;-)

2011. jún. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!